Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
 
WYNIKI WYSZUKIWANIA - znaleziono 200 odpowiedników dla

film

dodano: 26.02.2007 przez tomasz_lukasz_tokarski | TAGI: książka, film, pachnidło, tykwer
Przyznaję, że z natury jestem sceptycznie nastawiony do wszelkich prób przenoszenia wybitnych dzieł literackich na duży ekran. Dlatego do ekranizacji książki autorstwa Patricka Süskinda pt. Pachnidło, podszedłem bardzo nieufnie. Na szczęście "Pachnidło – Historia Mordercy" w reżyserii Toma Tykwera jest chlubnym wyjątkiem w...
 
dodano: 19.01.2007 przez emil_grabicz | TAGI: film, tykwer, pachnidło, zmysł
"Pachnidło" to odwieczne poszukiwania niewinności, cnoty, rozpusty, miłości i… piekła. Tu, w tym filmie. Wszystko w jednym.
 
dodano: 04.09.2007 przez request | TAGI: film, washington, denzel, dejavu
Dość spora jak na Polskę kampania reklamowa, na dzień dobry z wielkim wybuchem sugerującym obfitość efektów specjalnych. Znany reżyser, mniej znana obsada. „Deja Vu” - kolejna przereklamowana Holywoodzka bajeczka, czy w końcu thriller na miarę XXI wieku?
 
dodano: 11.01.2007 przez Mazurek | TAGI: festiwal, film, koncert
Rok 2006 przyniósł nam wiele świetnych festiwali filmowych. Jednym z ciekawszych nowych zjawisk był Toruń Film Festival TOFFI - impreza pokazująca tylko profesjonalne kino niezależne, próbująca na nowo zdefiniować pojęcie "filmu niezależnego" w Polsce.
 
dodano: 09.01.2007 przez Mazurek | TAGI: festiwal, toruń, madrid, film
Pierwszy raz goszczą w Polsce prace młodych, madryckich filmowców. „Madrit en corto” czyli „Madryt na krótko”, to unikatowy zestaw najlepszych krótkich metraży wyprodukowanych w stolicy Hiszpanii. Będzie można obejrzeć go w kinie Orzeł w Toruniu.
 
dodano: 08.01.2007 przez joanna_kaszmir | TAGI: kałużyński, recenzje, filmowe, film
Ile razy czytam pseudorecenzje filmów w czasopismach czy serwisach internetowych poświęconym sztuce filmowej, tyle razy na mojej twarzy rodzi się grymas zniechęcenia i zniecierpliwienia - można przecież tak pięknie i profesjonalnie pisać o filmie.
 
dodano: 03.01.2007 przez bartek_kulesza | TAGI: film, wojenny, jarhead
"Jarhead" to pierwszy film o wojnie, której nie było, obnażający mit walecznych, niezwyciężonych żołnierzy zapatrzonych w swoją ojczyznę.
 
dodano: 02.01.2007 przez mariusz_piotrowski | TAGI: rocky, film, stallone
Sylvester Stallone w szóstej i, miejmy nadzieję, ostatniej odsłonie filmu „Rocky” powiela te same schematy. A jednak mimo naiwnej konwencji jest w tym obrazie coś, co przyciąga przed ekran.
 
dodano: 13.12.2006 przez katarzyna_rapczynska | TAGI: fellini, bergman, lynch, chaplin
Od niepamiętnych czasów ludzie przejawiali ogromne zainteresowanie kulturą i sztuką. W czasach, gdy brak rozwoju technicznego ograniczał im możliwości poznania świata, zaspokajali głód wiedzy poprzez czytanie, pisanie oraz tworzenie rozmaitych sztuk teatr
 
dodano: 25.10.2007 przez katarzyna_chruszczewska | TAGI: teatr, film, scena, premiera
W dniach 11-13 grudnia 2006 w Instytucie Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego odbędzie się konferencja z cyklu Inna Scena pt. "Ciało, płeć, pożądanie: tożsamość seksualna i tożsamość płci w polskim dramacie i teatrze".
 
 
SZUKAJ W PINO
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje