Z wielu stron sceny publicznej słychać głosy o potrzebie kultury. Dlaczego kultura jest tak ważna w naszym życiu? Co nam daje? Czy możliwe jest życie człowieka bez kultury?
Bardzo często po niegrzecznym lub nie ładnym zachowaniu dziecka słyszymy komentarz typu ,, jak Cie matka i ojciec wychowali”. Co tak naprawdę oznacza dobre wychowanie?
Władza to namiętność, która pochłonęła morze ludzkiej krwi. Nadal z jej powodu giną niewinni ludzie i dzieją się okrucieństwa. Pokonuje z łatwością wszelkie świętości i wartości.
Od wieków toczy się spór o to, czy istnieje nieśmiertelna dusza, która podlega prawom reinkarnacji. Czy świadomość ludzka dojrzała już do tego, aby potwierdzić naukowo fakt jej istnienia, czy też jak to zwykle bywa odłoży na później?
Całkiem niedawno miała miejsce premiera nowego dziecka Microsoftu – Windows Vista. Firma chciała wypuścić na rynek produkt, który wywołałby zachwyt radości powtarzając spektakularny sukces Windows 95.
Październik będzie prawdziwym hitem wydawniczym w wydawnictwie Philip Wilson. "Zmasakrowana królowa" i "Kot" z pewnością zawładną sercami polskich czytelników.
w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video.
Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.