Od piątku do niedzieli w pomorskich akwenach utopiło się aż 6 osób. Policjanci apelują o rozwagę i korzystanie tylko ze strzeżonych kąpielisk oraz przestrzegają, aby nie wchodzić do wody pod wpływem alkoholu.
Trwa okres urlopowy. W różnych atrakcyjnych turystycznie miejscach przebywa dużo osób. Wielu rodziców korzysta z pogody, wypoczywając w towarzystwie dzieci. Ruchliwa natura małego dziecka potrafi doprowadzić do jego zagubienia.
Dzisiaj w podkieleckim Rakowie policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach „ na wesoło” uczyli dzieci w jaki sposób bezpiecznie zachowywać się w drodze z i do szkoły.
Wreszcie nadszedł ten czas – wybieramy się na wakacje. Przeglądamy foldery, marzymy o gorącym słońcu dzikich plaż, objazdowej wycieczce krajoznawczej lub przygodzie na safari.
w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video.
Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.