Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

Przygotowania do wakacji w Słupsku

dodano 27.06.2008
Przygotowania do wakacji w Słupsku

Dzięki środkom finansowym uzyskanym od samorządów lokalnych na terenie powiatu słupskiego, wprowadzone zostały dodatkowe patrole.


Policjanci będą przede wszystkim kierowani do zabezpieczenia imprez plenerowych oraz zapewnienia bezpieczeństwa i porządku publicznego w miejscach najczęściej odwiedzanych i uczęszczanych przez turystów i mieszkańców.
Słupska policja jest dobrze przygotowana do sezonu letniego i do podjęcia wszelkich działań dla zapewnienia bezpieczeństwa wczasowiczom i mieszkańcom.
Jak co roku, otwarty jest całodobowy Posterunek Policji w Rowach. Słupscy policjanci zostali wsparci policjantami z Oddziałów Prewencji KWP w Bydgoszczy, Rzeszowie i Łodzi, którzy będą czuwać na bezpieczeństwem wypoczywających nad morzem.
Również dzięki współpracy z innymi formacjami mundurowymi, jak Straż Graniczna, Żandarmeria Wojskowa, Straże Miejskie i Gminne, na ulicach miejscowości turystycznych będzie więcej patroli. Częściej niż w latach ubiegłych będą widoczne na naszych ulicach wspólne partole ze słuchaczami słupskiej Szkoły Policji.
W autobusach komunikacji pasażerskiej na trasie Słupsk - Ustka, w szczególności w autobusach mających kursy wieczorowo - nocne, policjanci będą reagować na zakłócenia porządku i niszczenie mienia.
W lokalach gastronomicznych, dyskotekach i pijalniach piwa odwiedzanych przez turystów zdarzają się przypadki sprzedaży alkoholu osobom nieletnim, co jest naruszeniem prawa. Dlatego słupscy policjanci w ramach akcji "Barman" prowadzą kontrole pod kątem przestrzegania warunków sprzedaży i podawania alkoholu. Nieprzestrzeganie przepisów może skończyć się cofnięciem pozwolenia na sprzedaż alkoholu. Już w pięciu przypadkach Policja wystąpiła z wnioskiem o cofnięcie pozwolenia.
Działania słupskiej policji przyczynią się do zwiększenia poprawy bezpieczeństwa turystów i mieszkańców, a co za tym idzie, atrakcyjności tych miejscowości wypoczynkowych.
źródło:  KWP Gdańsk
   Przygotowania do wakacji w Słupsku - zobacz źródło wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: tomasz_albecki
avatar

Opis z moblo.pl
Chyba wciąż nie dochodzi to do mnie. To wszystko mnie boli, obwiniam się, ona chciała ze mną porozmawiać a ja jej...
W serwisie od:
19.12.2006
Dodaj do znajomych

 
INNE OD tomasz_albecki
 
ARTYKUŁY O PODOBNYM TEMACIE
14.07.2008 12:38:56
16.07.2008 12:16:25
05.06.2008 06:25:37
08.08.2008 15:11:19
zobacz więcej
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje