Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

Umów się ze mną na randkę

Autor: damar
dodano 21.07.2008
Umów się ze mną na randkę

Randki, wbrew temu, co się o nich nieraz myśli, nie są niczym strasznym. Bowiem ich głównym celem jest zbudowanie i rozwijanie relacji. Dzięki randce możemy poznać pokrewną duszę lub sympatię. Kogoś miłego, godnego uwagi i zainteresowania.


Umawianie się na randki jest fajne pod warunkiem, że służy poznawaniu interesujących ludzi i nawiązywaniu głębszych znajomości. W końcu randki to dobry sposób do zawierania nowych znajomości, przyjaźni i sympatii. Nie można traktować randki tylko jako zabawy i bawić się uczuciami innych ludzi. W końcu człowiek nie jest rzeczą, którą można wykorzystać, a potem odrzucić w kąt, gdy się znudzi. On jest osobą - istotą, która myśli, czuje i pragnie. I należy Go traktować zgodnie z jego naturą i tym, czym on jest: w sposób miły, kulturalny, serdeczny i wyrozumiały.
Z drugiej strony nie możemy też zakładać, że od razu dzięki jednej randce poznamy kogoś na stałe, naszego przyszłego partnera. Bo takowego nie jest łatwo spotkać ot tak, po prostu. W końcu ten ktoś musiałby nas oczarować i rozkochać. Spodobać nam się pod względem fizycznym, emocjonalnym i duchowym. A to przecież trudne zadanie. Raczej patrzmy na randkę, jak na okazję na spotkanie i poznanie kogoś miłego - pokrewnej duszy. Taki jest bowiem główny i najważniejszy cel randki.
Innymi celami randek są: spędzenie z kimś mile czasu i dobra zabawa. Co oznacza, że osoby, które się ze sobą umówiły, powinny być dla siebie serdeczne i kulturalne. W końcu chcemy być zadowoleni z tego, że się z kimś umówiliśmy. Dlatego też osoba, która zaprasza nas na randkę powinna zachowywać się trochę jak gospodarz, który podejmuje u siebie gościa. Co oznacza, że powinna ona robić wszystko, co w jej mocy, by ta druga osoba czuła się dobrze na randce. Powinna umieć zainteresować i zabawić drugą osobę rozmową, sprawić, by gość nie poczuł się znudzony i przypadkiem nie usnął na randce. Prawda, że brzmi to śmiesznie. Ale są dowody, że i tak dzieje się na randkach.
Podczas spotkania możesz rozmawiać na wiele tematów. Ważne, by zainteresować swojego rozmówcę swoją osobą i tym, co mówisz. Mów o swoich zainteresowaniach, przeczytanej książce, o filmie, który obejrzałeś, o wspomnieniach ze swojej szkoły, o wakacjach, o sporcie, który lubisz, o podróżach, które odbyłeś, o ciekawych wydarzeniach z życia. Ważne, by to, co mówisz zainteresowało drugą osobę i skłoniło ją do rozmowy z tobą. W ten sposób dasz się poznać drugiej osobie od swojej najlepszej strony. Unikaj plotkowania. Nie mów brzydko o innych ludziach. To raczej nie będzie o tobie dobrze świadczyło. Sam się zresztą zastanów, jakbyś się czuł, gdyby ktoś Ciebie obgadywał? Pewnie nie byłbyś z tego powodu zadowolony...
   Umów się ze mną na randkę - zobacz źródło wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: damar
avatar

O mnie
W serwisie od:
09.07.2008
Dodaj do znajomych

 
INNE OD damar
 
ARTYKUŁY O PODOBNYM TEMACIE
20.08.2008 15:08:56
01.07.2007 11:03:19
07.05.2007 15:22:17
zobacz więcej
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Partnerzy
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje