Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

„Kiedy zaczynają się schody……”

Autor: Magdula
dodano 27.06.2009
„Kiedy zaczynają się schody……”

Schody zaczynają się różnie. Czasami wyrastają wprost na przedpokoju, w innym przypadku trzeba wejść do pokoju albo przynajmniej do holu aby zobaczyć schody.


Niemniej jednak prawdziwe schody zaczynają się na swoim, albo raczej wtedy, kiedy to swoje pragniemy wyremontować.Perspektywa pięknego nowego lokum, niezależnie czy domu czy mieszkania dla każdego brzmi bardzo zachęcająco. Nowe nie zawsze oznacza nowe, ale może przynajmniej oznaczać urządzone i wyremontowane.
Nowe podłogi, piękne kolory na ścianach, najlepsze dywany i wykładziny, całkowita zmiana aranżacji wnętrza. Licząc pieniądze, które przeznaczymy na remont, oczami wyobraźni widzimy nasze nowe, piękne wnętrze, wyciągnięte rodem z katalogu.

Sama wizja i planowanie remontu to czysta przyjemność. Kłopoty zaczynają się wtedy kiedy tę wizję zaczynamy realizować. Obok pięknych płytek i armatury, pojawia się masa uszczelek, zapraw, kitów i silikonów. Zanim przejdziemy przez etap brudnej roboty, często nie mamy już ochoty na planowanie wnętrza. Szczęśliwie żyjemy w czasach, w których rynek jest doskonale dostosowany do potrzeb konsumenta. Dlatego na rynku dostępnych jest wiele ofert, z których warto skorzystać aby ułatwić sobie życie. A przynajmniej mogą to zrobić osoby, którym brakuje cierpliwości na brodzenie pomiędzy milionami dostępnych w sklepach próbek, modeli i wykonawców. Na niektórych etapach remontu możemy sobie pomóc sami, jeżeli oczywiście nie mamy na tyle kasy, żeby wszystko zrobili za nas inni. Warto wtedy wybrać się do sklepu, który oferuje usługi bardziej kompleksowo. A oferty są naprawdę bardzo bogate. Począwszy od pomocy dekoratora, poprzez mierzenie drzwi, docinanie wykładzin a skoczywszy na wypożyczaniu odkurzaczy piorących. Każdy remont choćby najmniejszy jest dla właściciela lokalu nie lada przedsięwzięciem. Dlatego warto sobie to przedsięwzięcie możliwie maksymalnie ułatwić. Na szczęście jest w czym wybierać, bo usługodawcy zabiegając o klienta oferują w jednym miejscu wiele rzeczy naraz i dzięki temu każdy może znaleźć coś mniej lub więcej dla siebie.
   „Kiedy zaczynają się schody……” - zobacz źródło wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: Magdula
avatar

O mnie
W serwisie od:
25.01.2007
Dodaj do znajomych

 
INNE OD Magdula
 
ARTYKUŁY O PODOBNYM TEMACIE
26.09.2011 13:10:59
27.10.2009 17:32:39
12.08.2008 15:27:28
zobacz więcej
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Partnerzy
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje