Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

Bratnia dusza

dodano 10.08.2007
Bratnia dusza

Czyli o tym, co jest prawdą, a co mitem.


Przyjaźń - uczucie nie słowo...
Przyjaźń, niektórzy nastawiają się wrogo...
Przyjaźń najpiękniejsza na świecie...
Przyjażń - to nie kochanie się w kobiecie...
Przyjażń - uczucie wiele znaczące...
Przyjaźń - najmniej bolące...
Przyjażń - tak bardzo gorące...
Przyjaźń - nigdy nie malejące... [...]

Tak pisze na swoim blogu Artur, jeden z poczatkujących, młodych poetów, współtworzący razem z przyjaciółmi blog promujący ich twórczość.

Kim zatem jest tzw. bratnia dusza??

...to ktoś wyjatkowy. Jeden rzut oka, jedna sekunda i nie masz wątpliwości, że to właśnie ktoś szczególny stoi przed Tobą. Nie potrzeba głupich, zalotnych uśmieszków, głębokich spojrzeń, które by odpowiedziały na pytanie:" Kim On jest?", "Czym sie zajmuje?" "Jakie są Jego zainteresowania?"... Wszystko to staje się niepotrzebne. Ta jedna osoba staje się dla nas wyjątkowa i niepowtarzalna... Jedyna, która dostrzegamy spośród tłumu otaczających nas ludzi. Jednocześnie jest najbliższą osobą naszemu sercu. To ktoś więcej niż znajomy, kolega, powiernik, opiekunka czy kochanek. Mamy ochotę dzielić z tą osobą wszystkie swoje sprawy: rozczarowania i sukcesy.

Nikt tak jak On... TAK nie słucha, nikt TAK przede wszystkim nie odpowiada!! To co nas tak naprawdę porusza to fakt, z jaką precyzją kustosza, trafia ON w sedno sprawy !! Dla Niego jesteśmy zawsze, niezależnie od pory i nastroju... nawet w te najgorsze dni czekamy ze spokojem i pewnością na jakąś wiadomość, znak życia. Przecież znamy Go i wiemy, że On nie zapomni...

Tyle podobieństw, wspólnych zainteresowań i tematów do rozmów... Nie masz Go teraz na wyciągnięcie ręki, a wiesz, że nigdy nie będziesz się z NIM nudzić. Nieważne są drobne rożnice w poglądach na świat, to tylko nadaje tej znajomości kolorytu. Śmieszne przekomarzania o filmy albo opowieści o gafach... wszystko się powoli zacieśnia. Czasami niepotrzebne są słowa, On już wie, wyprzedza myśli...

Z utęsknieniem czeka/m spotkania.........

"Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej." — Hagiwara Sakutaro... i tu warto dopowiedzieć: BRATNIEJ !

wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: gleamgirl
avatar

O mnie
brak danych
W serwisie od:
09.08.2007
Przyjaciół:
1
Dodaj do znajomych

 
INNE OD gleamgirl
 
ARTYKUŁY O PODOBNYM TEMACIE
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Partnerzy
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje