Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
 
WYNIKI WYSZUKIWANIA - znaleziono 13 odpowiedników dla

rzym

dodano: 11.02.2011 przez surtv | TAGI: zaloba, smierc, katolicki, kosciol
Nagle w Rzymie w wieku 62-lat zmarł metropolita lubelski, Abp Józef Życiński prawdopodobnie z powodu wylewu krwi do mózgu. Metropolitę wspomina Bp Tadeusz Pieronek (gazeta.tv).
 
dodano: 25.06.2010 przez damianl | TAGI: rzym, spartakus krew i piach, krew i piach, spartacus
Jaki jest przepis na dobry serial? Podobno najważniejszy jest pomysł. I choć „Spartakus: krew i piach” nie zaskakuje widza tematyką, posiada to coś, za co kochamy amerykańskie produkcje. Przykuwa uwagę i jest świetnie zrealizowany.
 
dodano: 27.10.2009 przez anteros | TAGI: historia, kryminał, starożytny rzym, steven saylor
Gordianus Poszukiwacz przebudził się bardzo zmęczony w swoim pięknym domu na Palatynie. Miał straszną noc. Od jakiegoś czasu nie miał żadnych zleceń, jakby w Rzymie ostatnimi czasy nie doszło do żadnego morderstwa.
 
dodano: 14.04.2009 przez AnnaHudyka | TAGI: watykan, kontrowersje, bóg, na każdy temat
Nie będę ukrywać tytuł artykułu jest prowokacją i zamierzeniem, by wzbudzić dyskusję. Pozwoliłam sobie puścić wodze fantazji przy jednoczesnym wzięciu pod uwagę historii Kościoła Katolickiego. W konsekwencji odpowiedź na postawione przeze mnie pytania.
 
dodano: 21.02.2009 przez magdalena_wosiek | TAGI: rzym, samobójstwo, zdrada, idy marcowe
Co by było gdyby... czyli alternatywa jednego dnia i jednej nocy marcowej. Wyjęte z kontekstu, którego jeszcze nie ma i który, możliwe, że zostanie napisany.
 
dodano: 07.02.2009 przez surtv | TAGI: eutanazja, kontrowejsje, wlochy, rzym
Po siedemnastu latach śpiączki, 37 - letnia Eluana Englaro zostanie odłączona od aparatury podtrzymującej życie kobiety. Teraz sąd wydał zgodę na odłączenie jej od respiratora. Czy słusznie ?
 
dodano: 21.06.2008 przez tomasz_albecki | TAGI: dan brown, anioły, demony, książka
Amerykański reżyser Ron Howard rozpocznie niedługo w Rzymie zdjęcia do ekranizacji powieści Dana Browna „Anioły i demony”. Albo… nie zacznie.
 
dodano: 04.10.2007 przez tomasz_albecki | TAGI: wydawnictwo, sic, kot, kryminał
Napisać dobry kryminał? Żadna sztuka. Jednak napisać świetną powieść kryminalną z kotem w roli głównej, a do tego jeszcze z olbrzymią dawką humoru - majstersztyk na światową skalę.
 
dodano: 10.07.2007 przez marta_putkowska | TAGI: piramida, cheopsa, giza, siedem
Wielki show ruszył o północy z soboty na niedzielę! W stolicy Portugalii, Lizbonie, o tytuł jednego z siedmiu cudów świata ubiegało się 77 pomników naszej cywilizacji. Do finału przeszło tylko 21.
 
dodano: 25.06.2007 przez Aneciaaa | TAGI: włochy, podróże, zwiedzanie, zabytki
...czyli zwiedzić Włochy od góry do dołu i z powrotem... Kiedy pochwalisz się komuś, że jedziesz do Włoch, otwiera usta z zachwytu. Trudno się dziwić. Wspaniałe zabytki, ciepły klimat i niezwykle przyjaźni ludzie. Ot, cała Italia.
 
 
SZUKAJ W PINO
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje