Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
dodano: 02.10.2010 przez mstankiewicz | TAGI: medycyna, zdrowie, rehabilitacja, wózki inwalidzkie
Dla osób niepełnosprawnych posiadanie wózka inwalidzkiego, to często jedyna szansa na sprawne funkcjonowanie w pracy i życiu codziennym. Warto więc wybrać taki model, który będzie spełniał wszystkie nasze oczekiwania.
 
Zastój polityczny oraz regres mentalnościowy Polaków napawa lękiem. Zbliżają się kolejne wybory, przyjrzyjmy się więc sytuacji w naszym kraju.
 
dodano: 02.10.2010 przez sanityfair | TAGI: stereotyp, wybory samorządowe, wybory, polityka
Nadchodzi czas podejmowania decyzji. Już wkrótce wybierzemy nowych reprezentantów do samorządów i rozpoczęła się już niemała wrzawa z tym związana. Czy mamy już swoich kandydatów? Czy jesteśmy pewni, że dokonamy słusznego wyboru?
 
dodano: 30.09.2010 przez arbovision
Myśląc o zdrowiu dzieci, powinniśmy mieć na uwadze sposób ich żywienia. To od nas dorosłych zależy, czy dieta naszych pociech będzie bogata w produkty zawierające niezbędne do ich rozwoju wartości odżywcze.
 
dodano: 30.09.2010 przez Michael_7 | TAGI: fotografia, ślub, łoskot, antoni
Zdjęcia ślubne kojarzą się nam z zapisem emocji podczas tego szczególnego i wyjątkowego dnia w naszym życiu. Przez taki pryzmat patrzymy również na reportaż ślubny, dlatego szukając fotografa rozglądamy się za kimś, kto uwieczni nam te chwile profesjonalnie.
 
dodano: 30.09.2010 przez pbonline | TAGI: firma, marketing, badania rynku, ankieta internetowa
Czy badania internetowe z wykorzystaniem kwestionariusza online są reprezentatywne? Co to jest badanie reprezentatywne? W jakich badaniach lepiej sprawdza się ankieta internetowa, a w jakich metody tradycyjne. Dlaczego nie można wykonać badania w 100% ?
 
dodano: 29.09.2010 przez nocanka | TAGI: kosmetyk, kosmetyków, kosmetyki, kobiety
Chcesz widzieć co leży w podświadomości kobiet? Dlaczego tak intrygują je kosmetyki? Dlaczego są w stanie wydać na nie każde pieniądze nie zwracając na to uwagi? Poznaj tajniki zachowań i spójrz w podświadomość kobiet.
 
dodano: 29.09.2010 przez sigmund3 | TAGI: prokuratura, kot, prawa zwierząt
w roku 2004 ewenementem i wzorem dla wielu było przedstawienie Prokuraturze zaświadczenia z sekcji zwłok świadczącego o otruciu kota - po latach już wiadomo, że na niewiele się to zdało.
 
dodano: 29.09.2010 przez to-breathe | TAGI: miłość, przyjaźń, kobieta, mężczyzna
Czy te uczucia, uczucie, którym kiedyś darzyliśmy kogoś, powróci do nas i czy znowu zaczniemy żyć tak, by bez wyrzutów sumienia oglądać się za siebie? Czy to przypadkiem nie jest masochizm psychiczny?
 
dodano: 28.09.2010 przez metamorfozadiety | TAGI: łosoś, miażdżyca, zdrowie, dieta
Ryby w Polsce szczególnie dawniej nie były popularnym daniem, jednak odgrywają bardzo ważną rolę w żywieniu człowieka, zwłaszcza ryby morskie, takie jak: makrele, sardynki, śledzie, tuńczyk, łosoś, halibut, dorsz. Dlaczego jeść ryby?
 

 
REKLAMA
 
TELEWIZJA NA ŻYWO
 
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
SZUKAJ W PINO
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje