Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
 
Nic nie zapowiadało, że Warszawa stanie się polem prawdziwej bitwy jaka się rozegrała w centrum miasta. Wakacyjnych atrakcji rodem z powstań narodowych, dostarczył spór o blaszaną halę handlową, prowadzony pomiędzy dzierżawcami, a miastem.
 
dodano: 21.07.2009 przez WiXa | TAGI: blip, blogerzy, bloger, internet
Przeglądając ostatnie wiadomości związane z internetem zauważam ze zdziwieniem, że najgorętszy trend tego sezonu to serwisy mikroblogingowe. O co w tym chodzi?
 
Kiedy zmarł król popu, Michael Jackson, media (także nasze) rozpętały nagonkę na wszystkich cwaniaków, którzy chcą zarobić na jego śmierci.
 
 
dodano: 21.07.2009 przez el_kosynier | TAGI: iss, endeavour, usa, nasa
Jeszcze nigdy w historii lotów kosmicznych nie zdarzyło się, by jednocześnie na orbicie znajdowało się aż 13 ludzi. W dniu dzisiejszym o godzinie 2:32 czasu GMT (3:32 czasu polskiego) został ustanowiony ten osobliwy rekord.
 
dodano: 14.07.2009 przez WiXa | TAGI: chrześcijaństwo, judaizm, egipcjanie, świat
Egipski sąd uznał bahaizm za równoprawne wyznanie względem chrześcijaństwa, judaizmu i islamu.
 
Chcesz zmienić pracę? Sprawia Ci trudność opowiadanie o sobie? Cztery wskazówki jak mówić o swoich mocnych stronach i sukcesach bez nadmiernego przechwalania.
 
Haloimpresjonizm nie jest niczym prostym, czy prymitywnym, lecz ściśle określonym i ściśle zdefiniowanym, a niezrozumienie niuansów i szkieletu Teorii Haloimpresjonizmu nie uprawnia do uproszczeń i wszelkich degradacji tego tematu.
 
dodano: 14.07.2009 przez zszymanska | TAGI: raport, dostawca internetu, internet, badanie
Minęły czasy, w których dostęp do Internetu stanowił dobro luksusowe. Usługi te podbiły świat stając się dla wielu źródłem informacji, niezbędnym narzędziem pracy, płaszczyzną rozrywki multimedialnej czy nawet miejscem spotkań towarzyskich.
 

 
REKLAMA
 
TELEWIZJA NA ŻYWO
 
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
SZUKAJ W PINO
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje