Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
dodano: 29.07.2009 przez shara | TAGI: kino cytryna, teatr fabryczny, dramat sceniczny, film
Teatr Fabryczny zaprasza łódzką publiczność na kolejną odsłonę, granego w języku jidysz, spektaklu p.t. „Bleter”. Przedstawienie zostanie pokazane w ramach STS Cytryna – Reaktywacja, na scenie Kina Cytryna w czwartek, 6 sierpnia o godz. 19.
 
dodano: 29.07.2009 przez WiXa | TAGI: pożyczanie, biznes, smava.pl, smava
Internet jest najprężniej i najdynamiczniej rozwijającą się przestrzenią komunikacyjną na świecie. Już nie tylko największe firmy zaznaczają swoją obecność online, ale również mikro podmioty gospodarcze posiadają adres Word Wide Web.
 
dodano: 29.07.2009 przez bongo114 | TAGI: samorealizacja bielsko biała, joga, medytacja
Dzięki technikom Medytacji z Mantrą nie tylko pozbędziesz się stresów i napięć, ale także odzyskasz wewnętrzną równowagę i radość, doświadczysz swojej pełnej szczęścia rzeczywistej natury.
 
dodano: 29.07.2009 przez WiXa | TAGI: włos, ochrona włosów, włosy latem, pilęgnacja włosów
Kto nie zna uczucia niecierpliwego oczekiwania na nadejście wakacji? Planujemy wyjazdy, z górnych półek naszych szaf zdejmujemy letnie ubrania, a za oknem wypatrujemy promieni słońca. Co na to nasze włosy?
 
dodano: 28.07.2009 przez WiXa | TAGI: banki, pieniądze, zarabianie, inwestowanie
2007 rok wypuścił kwiaty w postaci nowej branży pożyczek społecznościowych (ang. social lending). Polacy początkowo niechętnie ufający pożyczaniem i inwestowaniem pieniędzy w internecie, tylko w zeszłym roku pożyczyli sobie 20mln.
 
dodano: 28.07.2009 przez krzyplo | TAGI: straty w legnicy, szkody, huragan, nawałnica
Od czwartku w mediach głośno o Legnicy w związku ze szkodami wyrządzonymi przez nawałnicę. W kolejnych relacjach rosną te szkody w postępie geometrycznym. Rzeczywiście - czy tylko dla podkreślenia siły żywiołu i ubarwienia relacji?
 
dodano: 28.07.2009 przez erykmalernr1wmal | TAGI: haloimpresjonizmu, teoria, maler, eryk
Co jest ważne w Teorii Haloimpresjonizmu? - to, że ona jest, to ogromnie ważne. - to, że jest prawdziwa, bo powstała w oparciu o obserwacje z natury. - to, że powstały obrazy, haloimpresjonistyczne i będą powstawać.
 
dodano: 28.07.2009 przez gregsk | TAGI: muzyka, breakout, niebiesko-czarni, czerwono-czarni
Fragmenty bogatej kolekcji Franciszka Walickiego -
 
dodano: 27.07.2009 przez WiXa | TAGI: kupiecki dom towarowy, hala handlowa, pkin, pałac kultury
Gdybym był kupcem na pewno byłbym dzisiaj na placu Defilad pod pawilonami KDTu. Nie chodzi o samą solidarność, ani o wsparcie psychiczne dla zabarykadowanych sprzedawców.
 
Biały okrągły balon widać już z Mostu Świętokrzyskiego. Bez reklam, napisów, kształtem nie przypominający nic użytecznego, nie podpowiada po co znalazł się nad Wisłą. Pod nim, kilkadziesiąt mniejszych baloników, z kartkami w środku.
 

 
REKLAMA
 
TELEWIZJA NA ŻYWO
 
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
SZUKAJ W PINO
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje