Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ustawa hazardowa ma na celu ograniczenie hazardu w Polsce. Nikt jednak nie zastanowił się, że, oprócz graczy, godzi ona również w Polski sport, hojnie wspierany przez firmy bukmacherskie.
 
dodano: 08.12.2009 przez ryckasc | TAGI: miłość, wiek, różnica wieku, seks
Temat analizowany od lat przez najrozmaitszych badaczy, zarówno przez profesjonalistów jak i amatorów, czyli zwykłych obserwatorów. Można się rozpisywać o tym bez końca.
 
TVP od przyszłego roku zamierza znieść z anteny dużą część seriali, tłumaczy się skromnym budżetem. Jako rozwiązanie uważa wprowadzenie bloków reklamowych w trakcie filmów.
 
Ubieganie się o unieważnienie małżeństwa kościelnego nie jest już tematem tabu i nie należy się go wstydzić. Kokeks Prawa Kanonicznego, który ustanowił nasz ukochany Papież Jan Paweł II jest kodeksem stosunkowo młodym.
 
Wiele hoteli nie postrzega tekstów na stronie WWW, jako sposobu na zwiększenie liczby rezerwacji. Ten błąd, bywa powodem niskiej skuteczności ich promocji w sieci.
 
dodano: 07.12.2009 przez aniaem
Z raportów wynika, że przesadzamy z ilościami przyjmowanych tabletek. Po tabletki sięgamy jak po jedzenie. Bez konsultacji z lekarzami. Farmaceuci stają się naszymi guru od leczenia wszystkiego. Nie czytamy ulotek ani informacji na opakowaniach.
 
Istnieje cały szereg proroctw i przepowiedni, które w kontekście przekazów uzyskiwanych przez Lucynę nabierają ciekawego znaczenia. Są to proroctwa zarówno ogólne, jak i te dotyczące Polski. Często ludzie, w momencie gdy dowiadują się o ...
 
dodano: 06.12.2009 przez princesimon | TAGI: miesiąc azjatycki, wsiz, wsiiz
Wszyscy mamy jeszcze żywo w pamięci wydarzenia związane z obchodami
 
dodano: 06.12.2009 przez schneemann | TAGI: strajk, święta, inpost, paczka
Święty Mikołaj może być w tym roku bardzo zagniewany na Pocztę Polską. Nie tylko dlatego, że jak co roku jego prezenty nie docierają do nas na czas, lecz przede wszystkim z tego powodu, że możemy ich w ogóle nie ujrzeć.
 
dodano: 06.12.2009 przez aniaem | TAGI: dietetycy, zdrowie, dieta, jagoda acai
Świat dietetyki i suplementów co chwila ogłasza nowe rewelacje - wynalazki, które mają zrewolucjonizować nasze życie i... odchudzanie. A my? U nas bez zmian, wciąż stosujemy się do zasady
 

 
REKLAMA
 
TELEWIZJA NA ŻYWO
 
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
SZUKAJ W PINO
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje