Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
dodano: 28.11.2011 przez okazje | TAGI: sport, ruch, okazje.info, ruszamysie
Jeden z największych serwisów polskiego e-commerce Okazje.info postanowił wesprzeć akcję promocyjną nowej społeczności internetowej – Ruszamysie.pl. Porównywarka i startup postawiły na promowanie ducha sportu poprzez konkurs.
 
dodano: 28.11.2011 przez abeonet_2 | TAGI: internet, badania, zdrowie, medycyna
Aż 87 procent internautów poszukuje informacji medycznych w Internecie, a 46 proc. robi to przynajmniej raz w miesiącu. Do tego celu niemal wyłącznie są wykorzystywane wyszukiwarki internetowe (99 proc.)
 
dodano: 28.11.2011 przez pmkorycinski | TAGI: zabawa, sylwester, nowy rok, bal sylwestrowy
Mimo że do zabawy sylwestrowej zostało jeszcze trochę czasu, wiele osób już zastanawia się gdzie spędzić tę wyjątkową noc. Najwyższy czas, by rozejrzeć się za takim miejscem, nie zostawiać tego na ostatnią chwilę.
 
dodano: 23.11.2011 przez Michael_7 | TAGI: kuchnia, gotowanie, kulinaria
Wspólne gotowanie z przyjaciółmi to coraz bardziej popularna forma spędzania wolnego czasu. Takie spotkania są świetną okazją do ciekawych rozmów, wymienienia się własnym doświadczeniem kulinarnym, ale przede wszystkim są fantastyczną zabawą.
 
dodano: 23.11.2011 przez elextech | TAGI: gry, rozrywka, społeczność, gracze
Badania wpływu gier na kształtowanie osobowości użytkowników nie kończą się jasnymi wnioskami. Okazuje się, że „gra-grze nie równa”, a decydujący wpływ na graczy ma fakt, czy jest to single- czy multi-player.
 
dodano: 23.11.2011 przez izabelamiszczyk | TAGI: taniec, katowice, mikołajki
Szkoła Tańca Nova z Katowic już po raz trzeci organizuje zabawę mikołajkową z czynnym udziałem najmłodszych kursantów. Cel imprezy to nie tylko dobra, taneczna zabawa, lecz także pomoc potrzebującym dzieciom.
 
dodano: 23.11.2011 przez hoko | TAGI: pieniądze, zarobki, słuchawki, student
Zanim kolejny raz rzucisz słuchawką, cedząc przez zęby niemiłe słowa w stronę dziewczyny proponującej nowy kredyt bądź miłego chłopaka zapraszającego na prezentację kołder, weź głęboki oddech, policz do 10 i przypomnij sobie ten artykuł.
 
dodano: 21.11.2011 przez futurepr | TAGI: wynajem, outsourcing, arcus, mpt
Według IPSOS niemal 60% firm ogranicza swoje wydatki, korzystając z outsourcingu. Czy jest to chwilowa moda czy może silny trend, za którym będą podążać wszystkie organizacje?
 
Kiedy u swojego malca zaobserwujesz pierwsze objawy alergii pokarmowej sprawdź czy nie jest to przypadkiem uczulenie na gluten. Najważniejszym, a zarazem pierwszym etapem jej leczenia jest właściwe rozpoznanie substancji uczulającej.
 
dodano: 21.11.2011 przez futurepr | TAGI: rodzina, dziecko, rodzic, macierzyństwo
Będziesz mamą! Jesteś z tego powodu szczęśliwa i podekscytowana. Z drugiej strony jednak….. odczuwasz niepokój i masz wiele wątpliwości. Ile razy pytałaś samą siebie: „czy będę dobrą matką? jak sobie poradzę?”
 

 
REKLAMA
 
TELEWIZJA NA ŻYWO
 
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
SZUKAJ W PINO
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje