Darmowa rejestracja Ziuum
Czym jest Ziuum? Dlaczego warto wybrać Ziuuma na swój komunikator?
Widget
Multikomunikator

Ziuum to prawdziwy multikomunikator oferujący komunikację z 7 komunikatorami w tym samym momencie. Możesz rozmawiać z użytkownikami Gadu Gadu®, MSN Messenger®, ICQ®, Google Talk (GTalk)®, Yahoo Messenger®, AOL® i oczywiście Ziuum'em®. Łatwo i w jednym miejscu.


Widget
Wiele form komunikacji

Dzięki Ziuum możesz całkowicie za darmo rozmawiać tekstowo, dzwonić głosowo między komunikatorami, łączyć się wideo, prowadzić konferencje, a za grosze smsować i dzwonić na telefony w Polsce i na całym świecie.

W rozmowach tekstowych korzystaj z emotikonów i emotifonów - czyli dźwiękowych wersji emotikonów.


Widget
Najświeższe wiadomości RSS

Ziuum umożliwia Ci śledzenie najnowszych i najświeższych wiadomości o tematach którymi się interesujesz. Są to między innymi: Sport, Wiadomości z Polski, Wiadomości ze Świata, Gadżety, Plotki, Wiadomości Lokalne, Pogoda i wiele, wiele innych. Bądź zawsze na bieżąco dzięki wiadomościom RSS w Ziuum.


Widget
Sprawdzaj swoją pocztę

Ziuum umożliwia Ci sprawdzanie, czy na Twoją skrzynkę e-mail przyszły jakieś nowe wiadomości. Jeśli tylko nowy e-mail pojawi się w Twojej skrzynce, to Ziuum Cię o tym niezwłocznie powiadomi.

Możesz skonfigurować tyle skrzynek e-mailowych ile potrzebujesz. Ziuum będzie je dla Ciebie na bieżąco sprawdzał.


Widget
Emotikony i emotifony

Ziuum umożliwia Ci urozmaicanie Twoich rozmów tekstowych za pomocą olbrzymiej liczby emotikon. Podkreśl swój nastrój, wyraź się. Emotikony to nie wszystko - dajemy Ci możliwość korzystania także z emotifon - czyli dźwięków w świecie emotikon. Wysyłaj dźwięki i odgłosy do swoich którzy natychmiast usłyszą je na swoim komputerze.


Widget
Rozmowy telefoniczne

Ziuum umożliwia Ci prowadzenie rozmów telefonicznych na numery stacjonarne i komórkowe w Polsce i na świecie za grosze.

Możesz wykupić numer telefoniczny w dowolnej strefie numeracyjnej w Polsce i odbierać oraz wykonywać połączenia jak z normalnego telefonu.


Widget
Koniec męczących reklam - na ratunek Ziuum !!!


Jesteś zmęczony wszędobylskimi, głupimi i męczącymi reklamami?
Masz dość banerów i wyskakujących okienek?
Nie lubisz bawić się w grę "ZNAJDŹ ukrytego X" wyłączającego denerwującą reklamę? Głośne, wielkie i przeszkadzające reklamy to Twój WRÓG?

Ziuum gwarantuje - KONIEC INWAZYJNYCH I GŁUPICH REKLAM !!!