Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
 
WYNIKI WYSZUKIWANIA - znaleziono 357 odpowiedników dla

polska

dodano: 09.09.2007 przez agnieszka_kierzkowska | TAGI: jacass, polska, mtv
Chcą, żeby coś się działo, nawet jak jest to coś najbardziej idiotycznego. Robią niesamowite rzeczy. Kładą się na torach kolejowych, wbiegają nago do budynku pełnego ludzi. Za wszelką cenę chcą zaistnieć. Nikt inny oprócz nich by tego nie zrobił, ponieważ zabrakłoby mu odwagi. Kim są? To jackassi.
 
dodano: 22.12.2006 przez MediaFun | TAGI: marketing, reklama, polska, internet
To trochę drażliwy temat, drażliwy dlatego, że właściwie można by tylko wytykać błędy i wymieniać to czego nie zrobiono. Znaleźć cudowną receptę to też trudne wyzwanie, i ciężko znaleźć siłacza który wymyśli, wypromuje i utrzyma pomysł na spójną promocję.
 
dodano: 06.12.2006 przez pawel_lipiec | TAGI: pokolenie, młodzież, polska
W przeciętnym społeczeństwie najczęściej żyją obok siebie trzy pokolenia: dziadków, rodziców i młodzieży. W takim układzie (to modne słowo ostatnio) coś musi zgrzytać. Muszą wystąpić pewne różnice, które spowodują walkę - tzw. konflikt pokoleń.
 
dodano: 06.12.2006 przez tomasz_lukasz_tokarski | TAGI: polska, emigracja
Trudno pisać o rzeczach poukładanych – takich, o których każdy ma już swoje zdanie. Jeszcze trudniej pisać o sprawach kontrowersyjnych, wobec których każdy będzie bronił swego punktu widzenia.
 
dodano: 05.12.2006 przez mariusz_widzisz | TAGI: polska, premier, corhydron, zarząd
Zarząd Jelfy S.A. podjął decyzję o wstrzymaniu linii produkcyjnej. Czy nie za późno? Polecenie Głównego Inpektoratu Farmaceutycznego zostalo wykonane, ale kiedy?
 
dodano: 01.12.2006 przez gn | TAGI: terroryzm, polska, ira, eta
Utarła się opinia, że nasz kraj nie był i nie jest atrakcyjnym celem dla zamachowców. Krążą nawet żarty, iż w Polsce nie jest możliwe zostawienie bomby w walizce na dworcu, bo ktoś tę walizkę ukradnie i ładunek wybuchnie nie tam gdzie trzeba. Ale czy na pewno?
 
dodano: 29.11.2006 przez dagmara_dziob | TAGI: mayday, laser, spodek, katowice
Mayday Polska Word Club 2006 mamy już za sobą. Bramy katowickiego Spodka zatrzasnęły się za nami kilkanaście godzin temu. Po siódmej edycji tej imprezy pozostały nam już tylko wspomnienia... Ja moje zebrałam w jedną całość i tradycyjnie postanowiłam podzielic
 
 
SZUKAJ W PINO
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Partnerzy
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje