o pino

WYNIKI WYSZUKIWANIA - znaleziono 14 odpowiedników dla

futbol

dodano: 01.03.2011 przez surtv | TAGI: foggia, thegrandcanal, gela, calcio
Spotkanie US Foggia z Gelą Calcio (2:2) zostało przerwane na kilka minut minut przed końcowym gwizdkiem z powodu ogromnej bójki piłkarzy obu klubów. Doszło do niej, kiedy drużyna gospodarzy zdobyła wyrównującą bramkę bez uszanowania zasad fair play (youtube.com/TheGrandCanal).

dodano: 18.11.2010 przez surtv | TAGI: katar, uzbekistan, puchar, azji
Czy bramkarz może potknąć się o własne nogi? Może. Czy można spudłować do pustej bramki z odległości dwóch metrów? Tak i to wszystko wydarzyło się w końcówce meczu eliminacji do Pucharu Azji między Katarem a Uzbekistanem (MBC HD).

dodano: 22.03.2010 przez surtv | TAGI: hajduk, split, chorwacja, futbol
Na piłkarskich boiskach padają bramki samobójcze, ale tak efektowne spotyka się rzadko. Goran Rubil z Hajduka Split strzelił być może najpiękniejszego

dodano: 01.04.2009 przez TwoiZnajomi | TAGI: pilka, nozna, polska, futbol
Panie selekcjonerze, talent się marnuje!

dodano: 05.01.2009 przez surtv | TAGI: slonie, futbol, sport, zwierzeta
W Nepalu odbył się mecz piłkarski, w którym zmierzyły się ze sobą dwie drużyny młodych słoni.

dodano: 20.12.2008 przez surtv | TAGI: dziwne, pilka, argentyna, futbol
Coś takiego nie zdarza się codziennie. Argentyński piłkarz Gaston Aguirre jednym strzałem na bramkę pozbawił życia niczego nie podejrzewającego gołębia. Oczywiście nie zrobił tego specjalnie, co nie jest żadnym pocieszeniem dla martwego ptaka.

dodano: 14.06.2008 przez Vic_Kai | TAGI: polska, euro, webb, futbol
Różne rzeczy można robić na kolanach. Ale w piłkę raczej się nie pogra.

dodano: 31.05.2008 przez osmak | TAGI: lowca, bramek, nike, nikefootball
Balet i atomowy strzał to następny poziom w doskonaleniu swoich umiejętności piłkarskich. Chcesz grać jak Zlatan? Zobacz ten film...

dodano: 22.02.2008 przez Michal1985journalist | TAGI: liverpool, futbol, kibice, stadion
Co mają wspólnego Celtic, Fenerbahce i Liverpool. Wydawało by się, że niewiele, jednak nic bardziej mylnego. Kluby te mają najbardziej pasjonujących fanów. Czystą przyjemnością jest oglądanie meczy, rozgrywanych na ich własnym terenie.