Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
 
WYNIKI WYSZUKIWANIA - znaleziono 10 odpowiedników dla

aktywność

dodano: 18.06.2011 przez slawomir.dabrowskimarketing | TAGI: sport, zdrowie, trening, bieganie
Zwichnięcia kostki, naciągnięcie mięśni, przeforsowanie kolan i stawów skokowych – to najczęstsze kontuzje najmodniejszego aktualnie sportu narodowego.
 
Według danych GUSu w miastach mieszkają ponad 3 miliony osób po 65. roku życia. Chcą one być równoprawnymi i aktywnymi mieszkańcami dużych miast. Jednak czy metropolie są przyjazne dla seniorów?
 
Coraz więcej seniorów jesień życia wykorzystuje jako drugą młodość. Czas, kiedy dzieci poszły na tzw. „swoje”, a wnuków nie trzeba już bawić, seniorzy poświęcają na realizowanie własnych potrzeb i marzeń.
 
dodano: 06.05.2009 przez WiXa | TAGI: aktywność fizyczna, zdrowie, sport, aktywność
Sport – według nauki o wychowaniu fizycznym: rozmaite formy aktywności fizycznej i umysłowej, podejmowane dla przyjemności lub współzawodnictwa. Od
 
dodano: 17.11.2008 przez marta_putkowska | TAGI: zdrowie, aktywność, emerytura, starość
Wszyscy przekonują, że świat należy do młodych. Nic bardziej mylnego! Ludzi dożywających późnej starości jest coraz więcej. A jesień życia wcale nie musi być smutna.
 
dodano: 28.07.2008 przez tomasz_albecki | TAGI: mecz, wejherowo, krodyle, mustangi
Kolejne mecze rozegrały zespoły występujące w tegorocznej edycji Wakacyjnej Ligi Piłki TKKF. Zawody odbywają się na boisku TKKF ( Osiedle Przyjaźni ) w Wejherowie. W tabelach prowadzą Krokodyle i Mustangi.
 
dodano: 03.07.2008 przez tomasz_albecki | TAGI: zawody, wakacje, aktywność, judo
Nie chcesz spędzać wakacji w domu? Wybierz się do Redy, gdzie tamtejszy MOKSiR organizuje aktywny wypoczynek dla spragnionych mocnych wrażeń.
 
dodano: 21.06.2008 przez kaskakama | TAGI: paraolimpiada, rywalizacja, aktywność, czas wolny
Co się dzieje w sporcie osób z niepełnosprawościami? Od dawna znane jest rehabilitacyjne znaczenie aktywności fizycznej i sportu w rehabilitacji osób z niepełnosprawnościami.
 
dodano: 07.03.2008 przez beatboxer | TAGI: społeczeństwo, aktywność, ngo, organizacja
Twoje auto grzęźnie w błocie na parkingu przed blokiem? Nie podoba ci się to, że autobus może hamować tuż pod twoim oknem? Zamiast narzekać - zrób coś wreszcie!
 
dodano: 07.02.2008 przez beatboxer | TAGI: rower, ekologia, parking, rowerowy
Warszawska dzielnica na prawym brzegu Wisły radykalnie się zmienia. To rowerowa (r)ewolucja Pragi-Południe. Parkingi wyrastają jak grzyby po deszczu.
 
 
SZUKAJ W PINO
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje