Siedząc w gronie zaprzyjaźnionych dziennikarzy, w zacisznym lokalu nasączonym dyskretnym jazzem toczyłem luźne rozmowy. O tym i o tamtym, czasami też o śmamtym. W pewnej chwili jeden ze znajomych zwierzył się nam, że marzy mu się Polska multikulturowa.
Zwariowana komedia, w której Witkacy zmusza swych bohaterów do ujawnienia skrywanych dotąd tajemnic i stawia w sytuacji, która pozbawia ich zahamowań.
Jaki finał ich czeka?
ZOBACZCIE SAMI!
Pierwszy raz goszczą w Polsce prace młodych, madryckich filmowców. „Madrit en corto” czyli „Madryt na krótko”, to unikatowy zestaw najlepszych krótkich metraży wyprodukowanych w stolicy Hiszpanii. Będzie można obejrzeć go w kinie Orzeł w Toruniu.
Prezydent Miasta Wojciech Szczurek serdecznie zaprasza nauczycieli, wychowawców i rodziców dzieci w wieku przedszkolnym i młodszym szkolnym na warsztaty ergonomiczne.
W ostatni weekend obejrzałem komedię Woodego Allena pod tytułem „Vicky Cristina Barcelona”. Nie żałuję. Ten film można obejrzeć. Szybko stwierdziłem, że w tym tygodniu media serwują marną kopię pod tytułem „Isabel Kazimierz Barcelona
Historia stosunków polsko-żydowskich liczy prawie 1000 lat. W wielu regionach naszego kraju to właśnie ci drudzy wnieśli znaczny wkład do naszej kultury narodowej. Było tak zwłaszcza w małych miasteczkach.
Od kilku dni czytam coraz to ciekawsze komentarze na temat opublikowanych niedawno danych dotyczących naszej pozycji na europejskiej i światowej scenie informatycznej.
w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video.
Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.