Wkraczanie w branże zdominowane przez mężczyzn zawsze wiąże się z przełamywaniem stereotypów. Nowoczesne technologie, Internet i telekomunikacja do tej pory były ostojami, do których paniom dostać było się niezwykle trudno.
Sporo negatywnych komentarzy dotyczy ogólnie pojętego aspektu seksualności i jej nachalnego wykorzystywania w reklamach. Dlaczego jednak nikt nie zdystansuje się do takich produkcji i nie spojrzy na to od innej strony?
Od dawna toczy się spór o rolę kobiety w rodzinie. Jedni twierdzą, że powinna być nowoczesna i samodzielna, inni są przy tradycyjnych poglądach, kobiety jako
Mam w uszach słowa przedwojennego ministra spraw zagranicznych pułkownika Józefa Becka „Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor.”
znowu sobie na świat popatrzyłam... nie wartościuję.. ale jakoś tak nie wiem jak dobrze, a jak źle, i czy to źle to tak całkiem źle, a czy dobrze, to na pewno dobrze?
Czy to w ogóle jest możliwe, by wychować mężczyznę? Czy da się sprawić, by z leniwego, niechlujnego czy egoistycznego typa zmienił się w faceta naszych marzeń?
w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video.
Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.