Już 16 stycznia nastąpi eksplozja emocji w Hollywood. Pojawi się książka Andrew Mortona Tom Cruise. Nieautoryzowana biografia. Autor obecnie się ukrywa, a adwokaci aktorarobią wszystko, co w ich mocy, żeby wstrzymać jej publikację.
W poniedziałek pierwszego października w godzinach wieczornych wyborcy i inni obserwatorzy sceny politycznej byli świadkami niecodziennego wydarzenia, jakim bez wątpienia możemy nazwać debatę polityczną, przeprowadzoną pomiędzy byłym prezydentem a obecnym premierem.
Tym razem wojna zaczęła sie na dobre.Trybunał Konstytucyjny orzekł, iż ustawa lustracyjna, jeden z głównych filarów IV RP, jest niezgodna z Konstytucją III RP.
Startuje największy Konkurs na Biznesplany w Polsce. Już po raz czwarty osoby do 30 roku życia będą mogły zapisać swój pomysł na biznes na www.biznesplany.pl , założyć własną firmę oraz wygrać atrakcyjne nagrody, m.in. stypendia finansowe.
Wybory Parlamentarne 21 października nie przyniosą zapewne wielkich zmian, bo i takich nie potrzebujemy, natomiast aspektem, na który trzeba zwrócić uwagę jest możliwe oczyszczenie sceny politycznej z Samoobrony i Andrzeja Leppera.
Agencje donoszą, że w USA niejaki Hardin zjawił się domu państwa Goffów, aby oddać ok. 20 litrów benzyny. Paliwo pożyczył przed 34 laty i wcześniej (podobno) nie miał okazji oddać.
W drugiej części: Chip RFID jako broń logistyczna i element militaryzacji rzeczywistości a także filozofii opartej na materializmie, produktywności i pośpiechu.
w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video.
Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.