W okresie jednego miesiąca wydarzyły się dwa tragiczne wypadki drogowe, niemal identyczne. W obu zginęło czterech policjantów. Przyczyną była nieuwaga kierowców.
Co najmniej 10 uczniów i 3 nauczycieli zostało zabitych w wyniku strzelaniny w szkole średniej w Winnenden koło Stuttgartu. Zabójca to absolwent szkoły, który przyjechał na motorze, wkroczył do budynku i zaczął strzelać na oślep. Potem uciekł i zastrzelił jeszcze 3 osoby. Został zabity podczas pościgu.
Po porażających, czy jak kto woli przerażających zeznaniach i doniesieniach byłego ministra Kaczmarka, nie mam najmniejszych wątpliwości - Kaczmarek zeznaje przeciwko sobie.
Tłumy towarzyszyły Kamili Skolimowskiej w jej ostatniej drodze na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie. Urna z prochami mistrzyni olimpijskiej z Sydney spoczęła w Alei Zasłużonych. - Umieramy wtedy, kiedy lepsi już nie możemy być - żegnał Skolimowską minister sportu Mirosław Drzewiecki.
Rzecz dziej się w Bridgeville w stanie Pensylwania. Nastolatek po odebraniu wcześniej zdanego prawa jazdy tak niefortunnie próbował zaparkować przed centrum szkolenia kierowców, że wjechał do środka. Wszystko zarejestrowała kamera monitoringu (Pittsburg Channel).
w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video.
Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.