Spróbuj się zatrzymać. Spójrz tam, w górę. Zajrzyj za horyzont, wytęż wzrok. Odetchnij i uwolnij myśli. Słyszysz jak szumi morze? A słyszałeś kiedyś ciszę albo brzmienie słów? Nie potrafisz? Nic dziwnego.
Oto historia człowieka, który leżąc na polanie podczas burzy z widelcem w ręku, postanowił zostać muzykiem, sportowcem, poetą, aktorem, radiowcem i wokalistą...
Japończycy są bez wątpienia narodem melomanów. Doceniają wielkich mistrzów światowej muzyki klasycznej, a ich fascynacja Chopinem bywa dla Polaków zawstydzająca. Umiłowanie muzyki to z pewnością cecha, której powinniśmy uczyć się od Japończyków.
Żyjąc w tolerancyjnych środowiskach, często nie zdajemy sobie sprawy z zagrożeń oraz zjawisk, które niestety są bardzo częste. Antysemityzm to, jak się okazuje postępująca choroba polskiego życia publicznego.
Kamerun, Afryka Środkowa. To jeden z obszarów najdotkliwiej dotknięty przez epidemię AIDS. Papież Benedykt XVI, głowa kościoła katolickiego, władca sumień i czynów milinów ludzi, odwiedza wiernych.
Władysław Komendarek to człowiek-orkiestra polskiej sceny muzyki elektronicznej. Miałam okazję porozmawiać z tym wybitnym artystą i zapytać m.in. o jego przeszłość, plany oraz tajemnicę jego niesamowitych i niezapomnianych koncertów.
w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video.
Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.