Od wejścia Polski do Unii Europejskiej jesteśmy świadkami masowej emigracji Polaków do krajów UE, a w szczególności do Wielkiej Brytanii i Irlandii, do których udaje się najwięcej wyjeżdżających rodaków.
Zmieniła się sytuacja nie tylko dotycząca małżeństw, ale i samych rozwodów. Coraz mniej par decyduje się na powiedzenie sobie sakramentalnego ,,tak’’,coraz więcej natomiast jest w stanie powiedzieć sobie żegnaj.
Kamera termowizyjna próbuje naśladować to co na przestrzeni milionów lat ewolucji stworzyła natura. Aby to zrozumieć należy przyjrzeć się bliżej budowie… ludzkiego oka.
Krzysztof Wolny, znana postać Polonii w Cork, obecnie dziennikarz "Anonsu Polskiego" i aktywny członek Stowarzyszenia MyCork, organizuje pierwszy w historii Irlandii polski konkurs poetycki "Poezja na Bagnisku".
Niniejszy projekt opracowałem w latach 90., rozesłałem do wielu ważnych instytucji, które go po słowiańsku zbagatelizowały - przecież ministerstwa są najmądrzejsze...
Trudno pisać o rzeczach poukładanych – takich, o których każdy ma już swoje zdanie. Jeszcze trudniej pisać o sprawach kontrowersyjnych, wobec których każdy będzie bronił swego punktu widzenia.
w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video.
Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.