Od 30 czerwca br. czyli od dnia wygaśnięcia kontraktu Jerzego Dudka z angielskim klubem FC Liverpool na każdym kroku pojawiają się pogłoski o kolejnych drużynach zainteresowanych polskim piłkarzem.
Reprezentacja Polski zaczyna przekształcać się z ropuchy w piękną królewnę europejskiego futbolu i chodź może ciężko w to uwierzyć, jesteśmy świadkami kształtowania się drużyny grającej według zachodnich standardów.
„Nie samą piłka człowiek żyje”, myśli wielu piłkarzy. Co robią więc piłkarze, kiedy mają odpoczynek od treningu, meczu czy zgrupowań? Zainteresowania są rożne, np. Pavel Nedved jest „zapalonym” kolekcjonerem win.
Trudno w to uwierzyć, ale będąc studentem dziennikarstwa sportowego i fanem futbolu, jeszcze nigdy w życiu nie byłem na meczu piłkarskim. Aż do teraz. Myślę, że to nie był zwyczajny debiut. Niecodziennie można obejrzeć na żywo Ronaldinho.
Dopiero w ostatniej 38. kolejce Premiership kibice doczekali się końcowych rozstrzygnięć. Drugi raz z rzędu mistrzostwo kraju wywalczyli piłkarze Manchesteru United z Tomaszem Kuszczakiem w składzie.
Po półfinałach Ligi Mistrzów angielskie kluby, powróciły do rywalizacji ligowej. Walczące o mistrzostwo Chelsea i Manchester United, zgodnie wygrały swoje spotkania. Rywalizacja o najważniejszy cel rozstrzygnie się w ostatniej kolejce.
Pomocnik Legii Warszawa Roger Guerreiro, złożył podanie o przyznanie polskiego paszportu. Najlepszy obcokrajowiec naszej ekstraklasy, chce grać w naszej reprezentacji.
Piłka nożna to coś więcej niż dyscyplina sportu. Widowisko, przeżycie, nabożeństwo – wypełniona kibicami przestrzeń stadionu może stać się miejscem niezwykłym.
w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video.
Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.