Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

Dziękujemy Polska Telewizjo!

dodano 01.03.2011
Dziękujemy Polska Telewizjo!

Chyba nadszedł już czas by w imieniu wszystkich widzów, którzy na co dzień nie mają możliwości zrobić tego osobiście podziękować naszej wspaniałej Polskiej Telewizji.


Nasz portal (Sztuka Polska) podjął decyzję by w imieniu wszystkich, dozgonnie wdzięcznych widzów podziękować Polskiej Telewizji za:
Za fenomenalne seriale, które możemy (na różnych programach) oglądać już prawie pół dnia. Poruszają one tak ważne w naszym życiu problemy, prezentują tak fenomenalny poziom scenariusza oraz genialny wprost poziom aktorski, że możemy tylko prosić – więcej, więcej…
Za samych wspaniałych polskich aktorów zatrudnianych w najnowszych produkcjach, których kreacje często przesłaniają dotychczas uznawane za wybitne zarówno polskie jak i zagraniczne sławy.
Za wyrzucenie wreszcie z ramówki nudnego i nic nie wnoszącego do naszej świadomości Teatru Telewizji.
Za reporterów, dziennikarzy oraz prowadzących różne inne programy, którzy wreszcie nie traktują nas jak kretynów lecz niejako za rękę prowadzą nas przez zawiłości współczesnej „wiedzy” i mimo, że wydają się młodsi z każdym dniem to ich wiedza postępuje zdecydowanie w odwrotnym kierunku.
Za prezentowanie nam wielu ciekawych postaci (nazywanych niesłusznie celebrytami), które swoimi pasjami oraz wiedzą, mogą stać się dla wielu z nas wzorcem.
Za bardzo mądre i przekazujące tak wiele wiedzy nam wszystkim teleturnieje, które dodatkowo prowadzone są w sposób wysoce błyskotliwy i kulturalny.
Za prezentowanie nam coraz lepszej muzyki, na którą zapewne (gdyby nie telewizja) wielu z nas nawet nie zwróciłoby uwagi tracąc to co najbardziej wartościowe.
Za konkursy sms-owe, które jak nic innego pozwalają nam szybko i bez większych nakładów sił i środków stać się osobami zamożnymi.
Za reklamy, które w gąszczu różnego rodzaju produktów pozwalają nam wybrać ten jeden, najlepszy i najbardziej właściwy.
Za to, że dba o nasz wzrok jak również o spokojny sen dzięki wyłączaniu swojego programu w godzinach nocnych.
I pewnie jeszcze za wiele innych rzeczy, których w natłoku programów fenomenalnych i wartościowych zapewne nie zauważamy a które w sposób dyskretny i inteligentny kształtują naszą świadomość.
Jedyne pretensje jakie możemy mieć to takie, że za tą misję, którą Telewizja Polska z takim trudem i troską o nasz dobro wypełnia, pobiera tak niski abonament telewizyjny. Żądamy PODWYŻKI!
   Dziękujemy Polska Telewizjo! - zobacz źródło wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: wojciech_misiaszek
avatar

O mnie
W serwisie od:
19.12.2006
Dodaj do znajomych

 
INNE OD wojciech_misiaszek
 
ARTYKUŁY O PODOBNYM TEMACIE
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje