Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

Znaleźć solidnego wykonawcę

dodano 24.11.2010
Znaleźć solidnego wykonawcę

Jak w dobie dzisiejszych usług znaleźć dobrego wykonawcę, takiego który nie tylko solidnie wykona dla nas prace, ale też nie policzy zbyt wysokich stawek?


Dzisiaj, kiedy większość z nas goni za pieniądzem, pozostaje zbyt mało czasu by większość prac budowlanych wykonywać samemu. Dlatego tak chętnie, korzystamy ze specjalistów. Jednak specjalista specjaliście nie równy, czasem nawet pomimo rzetelnych referencji, nie jesteśmy na koniec zadowoleni ani z efektów, ani tym bardziej z ceny.
Szukamy solidnego wykonawcy jako firma
By znaleźć solidnego fachowca, najlepszą drogą są przetargi. Możemy bowiem zarówno podyktować warunki jakie wykonawca musi spełnić, jak i bardzo dokładnie zapoznać się z jego doświadczeniem, referencjami i kwalifikacjami. Możemy także porównać go na tle konkurencji, której oferty z pewnością też dostaniemy. Jak pisaliśmy już w artykule: "Przetargi dla każdego", firmy szukają nowych zleceń przede wszystkim przez przetargi, a także reklamę. By więc nie tracić czasu na ich znajdowanie, postarajmy się, by to oni z ciekawą propozycją znaleźli nas.
Szukamy wykonawcy jako prywatny inwestor
Jeśli szukamy firmy, jako prywatni inwestorzy, musimy liczyć się z tym, że aby mieć stuprocentową pewność o jego rzetelności i kwalifikacjach, musimy to bardzo dokładnie sprawdzić. Nie wystarczy więc tylko przejrzeć strony internetowej, czy sprawdzić dane w urzędzie miasta. Istnieją fora budowlane, na których możemy zapytać innych klientów, na ile są zadowoleni z usług danej firmy. Również działają serwisy opiniotwórcze, na których przeczytamy, co klienci na temat konkretnych usług mają do powiedzenia. Także warto poprosić firmę o adresy ostatnich prac, możemy umówić się na obejrzenie zrealizowanych prac. Pamiętajmy, że w usługach, nawet jeśli nie jesteśmy zadowoleni z efektu, musimy zapłacić, a dopiero potem swoich praw dochodzić na drodze sądowej. Dlatego sprawdzajmy firmy bardzo dokładnie.
Każda firma zapewnia nas o swojej rzetelności i kwalifikacjach, niestety jej kunszt często możemy dopiero ocenić na swoich ścianach czy na przykład przeciekającym dachu, dlatego sprawdzajmy wykonawców, przed podpisaniem umowy.
   Znaleźć solidnego wykonawcę - zobacz źródło wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: eurobudowa
avatar

O mnie
W serwisie od:
24.11.2010
Dodaj do znajomych

 
INNE OD eurobudowa
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje