Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

Algorytm na sukces

dodano 05.11.2010
Algorytm na sukces

Przez cały listopad Internauci mogą głosować na najlepsze filmy III edycji konkursu „Matma mnie kręci”. Popularność przesłanych filmów będzie mierzona według specjalnie opracowanego algorytmu. Na zwycięzcę czeka nagroda w postaci 10 tys.


2 listopada rozpoczęło się głosowanie na najlepsze filmy tegorocznej edycji konkursu „Matma mnie kręci”. Najlepsze produkcje, które przejdą do ścisłego finału wybiorą Internauci.
Podobnie, jak w pierwszych dwóch edycjach, tak i w trzeciej, nie zabrakło ciekawych scenariuszy i pomysłów realizatorskich, które pokazują, że matma nadal kręci młodych ludzi w całej Polsce. Niech potwierdzeniem tego będzie liczba wyświetleń przesłanych filmów na kanale konkursu w portalu YouTube, która obecnie sięga 250 tys.
Głosy Internautów, jak przystało na konkurs filmowo-matematyczny, będą liczone według unikalnego algorytmu.
Jesteśmy świadomi tego, że istnieją metody dodatkowego promowania swoich filmów na YouTube. Dlatego, też, by wszyscy mieli jednakowe szanse, po raz kolejny opracowaliśmy innowacyjny algorytm W((2P+20)/(N+20))^3, który uwzględnia nie tylko popularność materiału, ale także jego wartość artystyczną. Szczegółowe informacje o tym jak powstawał algorytm, można znaleźć na stronie www.kalkulatory.pl - mówi Piotr Tomczak z firmy Casio, twórca algorytmu i pomysłodawca konkursu.
Najlepsze filmy przejdą do ścisłego finału, spośród których jury wybierze tegorocznego zwycięzcę „Matma mnie kręci”, który otrzyma nagrodę w postaci 10 tys. złotych.
Głosowanie trwa do końca listopada na specjalnym kanale konkursu, który znajduje się pod adresem: www.youtube.com/Kalkulatory
   Algorytm na sukces - zobacz źródło wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: buzzer_o
avatar

O mnie
W serwisie od:
05.11.2010
Dodaj do znajomych

 
INNE OD buzzer_o
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje