Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

Chiny w Roku Tygrysa

dodano 19.03.2010
Chiny w Roku Tygrysa

16 marca 2010 roku odbyła się w murach Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie główna impreza MIESIĄCA CHIŃSKIEGO. Gościł na niej znany autor książek o Chinach, Radosław Pyffel.


Wystąpienie autora m.in. książek "Państwo środka od środka" czy "Chińska Ruletka" porwało kilkuset obecnych. Uczelnię odwiedzili uczniowie rzeszowskich liceów, choć nie tylko. Tomek z LO z Tyczyna z takich inicjatyw Uczelni jest bardzo zadowolony - Nie wiedziałem, że w Rzeszowie jest taka Uczelnia, która robi tak fantastyczne imprezy. To z jednej strony świetna zabawa, a z drugiej spora porcja wiedzy.
Młodzież sporo dowiedziała się o Chinach, ich barwnej historii i kulturze. - Nie wiedziałam, że takie państwo, kojarzone przeze mnie przeważnie z tego, że panuje tam komunizm, jest z drugiej strony tak ciekawym i pięknym krajem - dzieli się swoimi wrażeniami Basia z jednego z rzeszowskich liceum.
Organizatorzy przygotowali także sporo konkursów, w których wykazując się wiedzą o Chinach, wygrywali atrakcyjne nagrody.
Organizatorem MIESIĄCA CHIŃSKIEGO, a więc także środowej imprezy był Instytut Badań nad Cywilizacjami WSIiZ.
   Chiny w Roku Tygrysa - zobacz źródło wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: princesimon
avatar

O mnie
W serwisie od:
16.10.2009
Dodaj do znajomych

 
INNE OD princesimon
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje