Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

Jak wybrać odpowiedni buzer na motor?

Autor: qwas111
dodano 18.03.2010
Jak wybrać odpowiedni buzer na motor?

Większość kierowców jednośladów sukcesywnie, lecz konsekwentnie wymienia klasyczne kombinezony na buzery. Czy są bezpieczniejsze to czas nam pokarze, ale na pewno póki co są one wygodniejsze.


Większość kierowców jednośladów sukcesywnie i konsekwentnie wymienia klasyczne kombinezony na buzery. Czy są bezpieczniejsze to czas nam pokarze, ale na pewno póki co są one wygodniejsze.

Wiadomo jednak, że każdy powinien a przynajmniej wypadałoby aby zaopatrzył się w jakieś ochraniacze. Oczywiście niezaprzeczalnie ważne jest zapoznanie się z właściwościami ochraniaczy, ponieważ są wersje tańsze i droższe. W tańszych wersjach używane są siateczki które przy tarciu się po prostu stopią i wtopią w ciało. Droższych wersjach zostały one zastąpione odpowiednią testowaną siatką. Dlatego tak bardzo warto na to również zwrócić uwagę.

Każdy sklep motocyklowy będzie wstanie udostępnić nam oba typy chociażby do przymiarki. Porównajmy sobie sami ich jakość. Te ogromne różnice są podyktowane niczym innym jak ceną, i jakością jaka za tym idzie. Nie należy się spodziewać że za wysokiej klasy buzery zapłacimy dwieście złotych i będzie on posiadał do tego atest. Dobrze dobrany sprzęt będzie w stanie dobrze ochronić ramiona, obojczyki i korpus. Te z wyższej półki doskonale ochronią również przedramiona i łokcie. Nie są one oczywiście aż tak sztywne aby nie móc w nich wykonać różnych manewrów więc bez obaw.

Ważny jest natomiast oddychający materiał i możliwość odczepienia sobie na przykład żółwika z pleców. A jeżeli nie stać nas aby od razy zakupić w pełni wyposażona zbroję to dobre firmy oferują nam możliwość wymiany poszczególnych części lub możliwość ich dokupienia. Takie akcesoria motocyklowe są jednak sprzedawane już raczej bezpośrednio w siedzibach lub na stronach producenta. Wiadomo również że nasz wybór będzie podyktowany tym gdzie zamierzamy się poruszać naszym motocyklem. Do jazdy szosowej potrzebujemy innych zbroi niż do jazdy w terenie. Dlatego warto dokładnie poczytać specyfikacje poszczególnego sprzętu i pinie na ich temat. Z pewnością bardzo nam to pomoże w podjęciu decyzji, o producencie i o określonym modelu. Oczywiście jak i o dostosowaniu go do warunków atmosferycznych w jakich będzie użytkowany.
   Jak wybrać odpowiedni buzer na motor? - zobacz źródło wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: qwas111
avatar

O mnie
W serwisie od:
18.03.2010
Dodaj do znajomych

 
INNE OD qwas111
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje