Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

Red Bull Build The Trick po sąsiedzku!

dodano 01.08.2008
Red Bull Build The Trick po sąsiedzku!

Dobiegła końca ukraińska edycja projektu Red Bull Build The Trick.


Nasi wschodni sąsiedzi, idąc za przykładem polskich deskorolkarzy, postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i zadbać o jakość swoich rodzimych miejscówek! Najlepsi lokalni riderzy w ciągu ośmiodniowego touru odwiedzili trzy największe miasta na Ukrainie: Kijów, Dniepropietrowsk i Odessę.
Skaterzy uczestniczący w przedsięwzięciu Red Bull Build The Trick postanowili przeprowadzić remont miejsc, które z ich punktu widzenia potrzebowały deskorolkowej modyfikacji. Ekipa remontowa składająca się z najlepszych reprezentantów sceny deskorolkowej, zakasała rękawy i wzięła się do roboty. Wyposażona w kątowniki, cement, narzędzia i głowy pełne pomysłów ruszyła na podbój streetowych miejscówek.
Niedługo trzeba było czekać na efekty kreatywności i zaangażowania. Już przed samym wjazdem do Dniepropietrowska, członkowie touru postanowili wykonać kilka trików na znaku wjazdowym do miasta. Na uwagę skaterów w tej miejscowości zasłużył także opuszczony basen miejski, który po krótkich pracach porządkowych stał się idealnym miejscem do wykonywania trików.
Największa ilość przeprowadzonych prac budowlanych miała miejsce w stolicy kraju, Kijowie. Znajdujący się w centrum miasta tor rowerowy został idealnie zaadaptowany na potrzeby swobodnej jazdy na deskorolce. W trakcie dalszych poszukiwań potencjalnych spotów, ekipa Red Bull Build The Trick trafiła na doskonałe pod względem nawierzchni boisko asfaltowe. Główną rolę tego miejsca odegrała porzucona wanna, którą wkrótce wykorzystano jako przeszkodę do wykonywania raili i slidów.
„Chcesz zrobić coś dobrze? Zrób to sam!” - takie motto przyświeca każdej edycji Red Bull Build The Trick, niezależnie od tego w jakim kraju jest ona organizowana. Polski pomysł na samodzielne tworzenie spotów skateboardowych, który zrealizowany był jesienią 2006 i 2007 roku, bardzo dobrze sprawdził się także u naszych wschodnich sąsiadów. Już wkrótce możemy spodziewać się pojawienia kolejnych miejscówek na europejskiej mapie deskorolki, ponieważ organizatorzy touru zapowiadają rozszerzenie remontowej oferty na kolejne kraje.
   Red Bull Build The Trick po sąsiedzku! - zobacz źródło wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: tomasz_albecki
avatar

Opis z moblo.pl
trudno jest się wyrwać z tej całej więzi "miłości", ona uzależnia.
W serwisie od:
19.12.2006
Dodaj do znajomych

 
INNE OD tomasz_albecki
 
ARTYKUŁY O PODOBNYM TEMACIE
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje