Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

„Papież” i „Piret” z Diverse Extreme Team „pozamiatali” w Czechach

dodano 31.07.2008
„Papież” i „Piret” z Diverse Extreme Team „pozamiatali” w Czechach

Pod przewodnictwem oldskulowego ridera i świeżo upieczonego taty Viktora Plase po raz pierwszy odbyły się zawody Fly Bikes Dig and Ride w Hvozdenice koło czeskiej Pragi.


Nie ma wątpliwości, że jest to jeden z bardziej udanych czeskich dirtpark’ów. Bardzo oryginalne trasy o większych i mniejszych rozmiarach, rozmieszczone i zbudowane w pomysłowy sposób gościły bardzo interesującą i niewidzianą w Czechach grupę bikerów, którzy rywalizowali w kategorii MTB i BMX. Wśród nich na specjalne zaproszenie organizatorów wystąpiło dwóch naszych najlepszych wymiataczy z Diverse Extreme Team: Bartek „Papież” Obukowicz (MTB) i Piotr „Piret” Kołodziej (BMX).Po przyjeździe do Hvozdenice riderów zaskoczył perfekcyjnie przygotowany park i zaplecze. Dodatkowo cała impreza odbywała się w przyjemnej i przyjacielskiej atmosferze. Organizatorzy zadbali o doborową obsadę, w kategorii BMX wystartowali m.in. Stefan Lantschner (Włochy), Kevin Kalkoff (Francja), okrzyknięty na zawodach polską nadzieją BMX Piotr Kołodziej z Diverse Extreme Team czy Dudo Antalík (Słowacja). Lista startowa kategorii MTB obejmowała prawie wszystkich najlepszych zawodników dirtu w Czechach – Leader, Netro, Loleq, Kuba Vencl, Žena i Klauzík, do nich dołączył dobrze znany już w Czechach Bartek Obukowicz z Diverse Extreme Team. Podczas finału leciały nieprzeciętne tricki, a nasi riderzy nie pozostawili wątpliwości, że dirt i podium to ich żywioł. Obydwaj ukończyli zawody na „pudle” zajmując „Papież” 2. miejsce w kategorii MTB, i „Piret” 2. miejsce w kategorii BMX.W kategorii BMX oprócz głośnych zagranicznych nazwisk na starcie pojawiło się, także wielu czeskich riderów, którzy na małych kółkach prezentowali klasyczne tricki. Na przykład Štěpán Herink z zupełnym spokojem wykonywał cztery 360 jeden za drugim. Ekipa z teamu Fly Bike prezentowała niewiarygodny styl i widać było, że sporo jeżdżą. Z Czechów najlepiej zaprezentował się Pavel Caha, który kręcił komba do 360 a jego superman nothing był naprawdę niesamowity. Jednak najwięcej czadu dała dwójka Dudo Antalík i Piotr Kołodziej. Obaj prezentowali wspaniałe komba w każdym ze swoich przejazdów. Ostatecznie wygrał Dudo Antalik, „Piret” był drugi.


W kategoria MTB ekipa dirt’owców i tym razem nie rozczarowała. Bardzo interesująca była pierwsza trójka. Miło było popatrzeć na tricki wykonywane przez Lolqa. Na drugim przejeździe wspaniały 360 nosedive a w trzecim jego legendarny superman seatgrab indian air, chyba on jeden w Czechach wykonuje ten trik. Ostatecznie drugi był Bartek Obukowicz, który robił tricki na każdej hopce. Jego ulubioną kombinacją był bar spin na pierwszej, 360 nosedive na drugiej i backflip na trzeciej. Na kolejnych przejazdach kręcił tailwhipy, bar spiny, kondory itp.
   „Papież” i „Piret” z Diverse Extreme Team „pozamiatali” w Czechach - zobacz źródło wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: tomasz_albecki
avatar

Opis z moblo.pl
pozwól okazać mi moje emocje, powiedzieć jak się czuję, zamknij się wreszcie.
W serwisie od:
19.12.2006
Dodaj do znajomych

 
INNE OD tomasz_albecki
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje