Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

Cyfrowa zbrodnia w sieci

Autor: ziutka
dodano 16.07.2008
Cyfrowa zbrodnia w sieci

Hit wydawniczy Red Horse „Komisarz Maciejewski. Morderstwo pod cenzurą” Marcina Wrońskiego od niedawna dostępny jest również w wersji elektronicznej.


Lubelskie wydawnictwo Red Horse wyszło naprzeciw potrzebom czytelników i wydaje swoje książki także w formie e-booków. Pierwszą elektroniczną powieścią, zamieszczoną na największej polskiej platformie z e-produktami – Nexto.pl, jest przebój wydawniczy „Komisarz Maciejewski. Morderstwo pod cenzurą”.
Nieprzypadkowo to właśnie ta powieść jest pierwszą książką wydaną w wersji elektronicznej. To jeden z najlepiej sprzedających się tytułów wydanych w Red Horse. „Komisarz Maciejewski…” to dowód, że kryminał wcale nie musi być banalny. Dopracowane psychologicznie postaci, nieprzeciętna fabuła oraz szczególna dbałość o detale historyczne sprawiają, że powieść czyta się jednym tchem. Szczególny klimat lat trzydziestych powodują, że Czytelnik czuje się, jakby sam przemierzał lubelską starówkę i odwiedzał miejscowe bary – to kryminał retro z prawdziwego zdarzenia. To kryminał, który ma duszę.
E-booki to doskonałe rozwiązanie dla tych osób, które dużo czasu spędzają przed komputerem. Elektroniczne powieści pozwalają na to, by choć na chwilę oderwać się od pracy i odprężyć. Dodatkową zaletą tych elektronicznych książek jest ich cena – zazwyczaj sporo niższa niż klasycznego, papierowego wydania. Dlatego elektroniczny „Komisarz Maciejewski…” jest wielokrotnie tańszy od tradycyjnego wydania. Drugim e-bookiem Red Horse jest przezabawny „Ryzykowny pomysł” Jacka Dąbały.
   Cyfrowa zbrodnia w sieci - zobacz źródło wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: ziutka
avatar

O mnie
W serwisie od:
28.05.2008
Dodaj do znajomych

 
INNE OD ziutka
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Partnerzy
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje