Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

Złodziej, co palił marychę

dodano 16.07.2008
Złodziej, co palił marychę

Wczoraj nowodworscy kryminalni odzyskali części hydrauliczne skradzione w ubiegłym miesiącu z terenu jednej z firm działających na terenie powiatu.


Łup wart ponad 3 tysiące zł sprawca wystawił w Internecie. W momencie zatrzymania 20-latek miał przy sobie przedmioty służące do palenia marihuany. Policjanci z komendy w Nowym Dworze Gdańskim zatrzymali 20-letniego Damiana S., który okradł miejsce swojej pracy. Mężczyzna wykonywał prace remontowe na terenie jednej z firm zajmujących się naprawą sprzętu hydraulicznego. Miał klucze do magazynów i niepostrzeżenie zabrał stamtąd części hydrauliczne. Przedmioty warte ponad 3 tysiące złotych wystawił na sprzedaż w Internecie. Chciał za nie uzyskać łącznie 600 złotych.  Kradzież nie jest jednak jedynym zarzutem, który usłyszał "przedsiębiorczy" 20-latek.  W trakcie przeszukania - w rzeczach mężczyzny znaleziono również przedmioty służące do palenia marihuany.
Damian S. przyznał się nie tylko do posiadania, ale i udzielania niewielkich ilości narkotyku swojemu 19-letniemu koledze. Oprócz kradzieży mieszkaniec powiatu nowodworskiego odpowie za posiadanie i udzielanie narkotyków. Odpowiedzialności karnej nie uniknie również jego kompan korzystający wspólnie z nim z zakazanych używek. Posiadanie środków odurzających oraz ich udzielanie zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 3.
źródło: KWP Gdańsk
   Złodziej, co palił marychę - zobacz źródło wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: gadzetoman77
avatar

Opis z moblo.pl
Dodał(a) plik multimedialny www.patrz.pl?358457
W serwisie od:
28.05.2008
Dodaj do znajomych

 
INNE OD gadzetoman77
 
ARTYKUŁY O PODOBNYM TEMACIE
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Partnerzy
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje