Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

Britain's Got Talent

dodano 02.06.2009
Britain's Got Talent

Brytyjskie show Britain's Got Talent


Susan Boyle, sensacja brytyjskiej edycji Mam talent była prawie pewną kandydatką do wygrania programu. 48-letnia Szkotka zaskoczyła jury i widzów brawurowym wykonaniem I dreamed a dream z musicalu Les Miserables. Później zrobiła zawrotną karierę w mediach - udzielała mnóstwa wywiadów, pojawiała się w niezliczonej ilości audycji, w których opowiadała o swoim ciężkim i smutnym życiu. Zdradziła między innymi, że jest dziewicą.
Być może właśnie ten przesyt jej osobą zaszkodził. Podczas wczorajszego finału Britain's Got Talent została pokonana przez męską grupę taneczną Diversity i ostatecznie zajęła drugie miejsce. Chociaż koło nosa przeszła jej nagroda wysokości 100 tysięcy funtów i występ przed królową, nie narzekała:
Wygrali lepsi - powiedziała tuż po ogłoszeniu wyników. Chłopcy są naprawdę świetni, bawią publiczność. Życzę im jak najlepiej.
Boyle nie musi się raczej martwić o swoją przyszłość. Nawet surowy, stanowczy juror Simon Cowell twierdzi, że ma szansę zostać gwiazdą:
Wyszła na tym wszystkim bardzo dobrze - mówił Cowell po programie. Nigdy nie mieliśmy jeszcze kogoś takiego, jak ona. Zjednała sobie miliony fanów przez dobro, jakie z niej emanuje. Jest naprawdę słodką osobą. Ma przed sobą muzyczną przyszłość.
Zgadzacie się? A może zostanie zapomniana jak wiele podobnych "fenomenów" przed nią? My stawiamy niestety na to drugie. Trudno sobie wyobrazić tłumy ludzi na jej koncertach.A o to grupa taneczna Diversity która wygrała kolejny odcinek Brytains`s got talent.

Julian Smith zdobył trzecie miejsce w programie Britain`s got talent.
   Britain's Got Talent - zobacz źródło wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: justyssska
avatar

O mnie
W serwisie od:
29.05.2009
Dodaj do znajomych

 
INNE OD justyssska
 
ARTYKUŁY O PODOBNYM TEMACIE
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje