Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

Elegancja-Francja, czyli co nosimy w tym sezonie?

Autor: sylusia
dodano 25.03.2008
Elegancja-Francja, czyli co nosimy w tym sezonie?
Ocena:

Kochane Panie! Czas na selekcję w szafach. Nadchodzi wiosna, ale wciąż czekamy na gorące słońce. Zobaczmy więc, co będzie trendy w sezonie wiosna/lato 2008. Zatem odświeżamy ubranka, twórzmy własne kreacje i od razu zimowa melancholia zniknie.


Powrócił styl hippie, punk oraz safari. Moda będzie różnorodna. Wszelkie łączenie kolorów-dozwolone. Im większy kontrast, tym lepiej. Kombinacja fioletowego z żółtym jest jak najbardziej ok. Hitem są motywy z kwiatów, odcienie neonowe a także jaskrawe kolorki, takie jak żółty i zielony. Drogie Panie jest, w czym wybierać. Dominować będą także paski, poziome, pionowe i ukośne. Stroje mają na celu podkreślić walory sylwetki.
Wieczorowe sukienki, modne a w rzeczywistości przypominają zwiewne koszule nocne. Powracają falbany, kwieciste sukienki, a także kreacje z odrobiną tiulu czy jedwabiu, jako wspaniałego dodatku, dodającego uroku.

Nie przejmujmy się krojem czy długością spodni. Każde będą efektowne na swój sposób.
-W tym sezonie obowiązują wszystkie długości i szerokości spodni.-powiedział Wiktor Dobierała- styliska dla programu TVP2 w Pytaniu na Śniadanie.

A co założyć jako główne wdzianko? Nadal modne są płaszcze do połowy uda, jednak dużym szokiem okazały się „ekstra” krótkie kurtki. Już w butikach pojawiły się pierwsze wiosenne kroje płaszczy w bardzo efektownych kolorach. Tzn. Czerwony, zielony, żółty.

Pamiętajmy jednak, że nie do każdej figury pasują takie „odblaskowe” barwy. Jest na to sposób. Jeśli chcemy być modne i „nie pozostawać w tyle”, to należy zwrócić uwagę, iż w tychże samych kolorach projektanci stworzyli torebki oraz buty. Do czarnego płaszcza można zakupić żółte bądź zielone dodatki i takie połączenie będzie również odznaką dla sezonu. Każda z Was przejdzie zauważona…
A co z krojem torebek?
W modzie pozostają kopertówki i różnego rodzaju kuferki. Zaskakują kształtem i materiałem, z którego zostały wykonane.

Reasumując, co założymy i jakie kolory pomieszamy- zawsze będzie dobrze.

wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: sylusia
avatar

O mnie
W serwisie od:
28.05.2008
Dodaj do znajomych

 
INNE OD sylusia
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje