Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

Kolejne Mission impossible Cruise'a?

dodano 28.01.2008
Kolejne Mission impossible Cruise'a?

Już to co dotychczas wiemy oaktorze z rozpisujących o nim na świecie i w Polsce mediów budzi wielkie sensacje. Ale to co znajdziemy w jego nieautoryzowanej autobiografii budzi grozę...


Tom Cruise jest jednym z największych, jeżeli nie największym aktorem Hollywood XX wieku. Informacje o nim pojawiają się codziennie w prasie, telewizji, radiu i internecie. Każda nawet najmniejsza informacja trafia od razu do mediów i jest przez nie publikowana. Po cóż więc pisać biografię kogoś, kto i tak nie ma nic do ukrycia. A jednak...

Anderw Morton, który wydał już bestsellery o księżnej Dianie czy Madonnie wziął się teraz ostro za największego aktora Hollywood. Oddzielił ziarna od plew - nie znajdziemy tu informacji, które są ogólnie dostępne na łamach prasy czy w internecie. Nie o to chodzi autorowi. On dotyka najgłębszych tajemnic życia aktora.

Pisze bez ogródek o smutnym dzieciństwie, problemach w szkole i w domu. Cytuje wypowiedzi pierwszej dziewczyny Toma, która nie zostawia na nim suchej nitki. Co więcej Morton stara się dociec, jak to naprawdę z aktorem, który częstokroć wspomina początki swojej kariery było naprawdę.

Morton lwią część książki poświęca kościołowi scjentologicznemu i jego związkom ze znanym aktorem. Nie może być inaczej - przecież Cruise jest głównym prorokiem tego kościoła i ma za zadanie przeszczepić go na grunt europejski ( z czym nie będzie łatwo). Fakty dotyczące kościoła, jakie przedstawia Morton budzą grozę, a czasem obrzydzenie.

Dziwaczne rytuały mające pomóc w zrobieniu kariery, składki na kościół oraz przeróżne zakazy dotyczące kontaktów międzyludzkich - to tylko niektóre z pikantnych faktów, jakie ujawnia Morton. Prawdziwym hitem jest jednak plotka (a może prawda) o tym, że dziecko Toma zostało poczęte z rozmrożonej spermy założyciela kościoła scjentologicznego. Przy tej wiadomości nawet dziwaczne swatanie oraz nietypowe metody werbunku wydają się tylko śmiesznym żartem.

Jak podaje wydawca - prawnicy aktora robili wszystko, aby książka nie ujrzała światła dziennego. Nie udało się - czy to dobrze? Dla aktora może nie, ale dla tych, którzy przypadkiem chcieliby wstąpić w szeregi scjentologów - dobrze. Nawet bardzo...

Godne polecenia.

"Tom Cruise - nieautoryzowana biografia"
Andrew Morton
wydawnictwo Philip Wilson
2008

wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: tomasz_albecki
avatar

Opis z moblo.pl
Nie czuję już nic. Jakieś odrętwienie wdało się w moje ciało, w mój mózg i w miejsce, gdzie jeszcze do niedawna...
W serwisie od:
19.12.2006
Dodaj do znajomych

 
INNE OD tomasz_albecki
 
ARTYKUŁY O PODOBNYM TEMACIE
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje