Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

Lepiej Sprawdzić - 27 06 2008

Autor: Koval
dodano 01.07.2008
Lepiej Sprawdzić - 27 06 2008

Kolejny odcinek naszego felietonu Lepiej Sprawdzić, który ukazuję się w każdy piątek, o 22:00 na antenie Polskiego Radia Szczecin, dzięki uprzejmości gospodarzy programu Club Selekta.


Na pewno wśród słuchaczy znajdzie się wiele osób które z utęsknieniem czekały na ponownie otwarcie klubu Trezor.

No i teraz nie wiem czy następna informacja należy do pozytywnych czy do negatywnych… Otóż w miejscu trezora powstał obecnie klub „+21“. Co tydzień możemy tam doświadczyć osobliwych mistrzostw w tańcu na rurze, a równie cykliczne mają być odwiedziny modelek z pisma o angielsko brzmiącej nazwie promującej … koty.
Swoich odbiorców na pewno natomiast znalazło dubowe intro do pierwszego międzynarodowego festiwalu muzycznego boogie brain. To intro, to występ potężnego soundsystemu w akademickim centrum kultury w domu marynarza. Otóż opinie internautów są podzielone… jedni twierdza ze to miejsce nie na imprezy zupełnie nie nadają, inni zaś są przekonani, ze może być ono z czasem zalążkiem prawdziwej kultury studenckiej. My trzymamy kciuki. 17go lipca zaś już w innym miejscu wystąpi zespół który znacie z wystepów w innym składzie. ż w Klubie 13 muz, dokładnie o 20:13 zagra mikromusic – czyli Natalia Grosiak z muzykami z Miloopy, lub z Digitall love, jak kto woli. My oczywiście będziemy tam z aparatem i przygotujemy dla Was obszerną fotorelację… A foty znajdziecie pod adresem www.clubbing-szczecin.pl.
Imprezą godna polecenia – z dużą dawką podobnego basu będzie BASS AND CULTURE w Alter Ego. 12go lipca soundsystem klubowy ma emitować dźwięki rodem z południowego Londynu – czyli dubstep. Dla niezorientowanych – definicja. Muzyka ta to wypadkowa eksperymentów brytyjskiego, tanecznego undergroundu, głębi Detroit sound i jamajskiej dubowej pulsacji. Za selekcję odpowiadać będzie sprawdzony już w bojach Calvin. Możemy się zatrzymać jeszcze przy Alter Ego chociaż na chwilę, bo na stałe już jak można domniemać, zadomowiła się tam impreza pod hasłem Polichlorekwinylu. Wszyscy miłośnicy czwartkowego trippingu mogą czuć sie zaproszeni na świeże tchnienie chillautowego brzmienia. W każdy czwartek w klubie Alter Ego mozemy otrzymać pełen wymiar relaksujących tonów. Od downtempo przez dub stepy, break beat, trip hop, atmosferik dnb.
Już wkrótce rusza tegoroczny Międzynarodowy Festiwal Artystów Ulicy. To kolorowe święto wielu kultur oznacza na przykład występy tak skrajnych muzycznych projektów jak Mitch & Mitch z jednej strony oraz BALTIC NEOPOLIS ORCHESTRA z drugiej. Ci ostatni to Smyczkowa orkiestra kameralna. W składzie zespołu znaleźli się najlepsi muzycy, aktywnie uczestniczący w lokalnych, ogólnopolskich i zagranicznych projektach muzycznych. Orkiestra wykonuje szeroki zakres kompozycji, od barokowych i klasycznych, aż do dzieł XX wieku. Na stałe współpracuje z muzykami najbardziej znanego na Pomorzu Zachodnim kwartetu smyczkowego Sedina i orkiestry Camerata Nova oraz polsko-niemieckiej Kammer Orchestra z Berlina. MITCH & MITCH natomiast to pięcioosobowy duet założony w 2002 roku przez Mitcha i Mitcha. W skład zespołu wchodzą też: James Boned Mitch, Mr. Bitch (dawniej Mrs. Mitch) i Serious Mitch. Swoim niezwykłym show Mitch & Mitch siali spustoszenie w wielu miastach Polski (warto wymienić chociażby historyczny, samobójczy występ na Pikniku Country w Mrągowie w 2005 roku) i Europy Zachodniej (między innymi festiwal I.D.E.A.L we francuskim Nantes, czy trasa po supermarketach w Portugalii). Ostatnim znaczącym dokonaniem jest rozszerzenie składu do 10-osobowego combo, wykonującego muzykę na żywo do niemego filmu amerykańskiego z roku 1925, zatytułowanego „Zaginiony świat”.
   Lepiej Sprawdzić - 27 06 2008 - zobacz źródło wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: Koval
avatar

O mnie
W serwisie od:
05.04.2007
Dodaj do znajomych

 
INNE OD Koval
 
ARTYKUŁY O PODOBNYM TEMACIE
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje