Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

Expertia.pl web 2.0 ?

Autor: jan84
dodano 27.06.2008
Expertia.pl web 2.0 ?

W ostatnich dniach pojawiła się nowa wersja portalu społecznościowego Expertia.pl Postanowiłem napisać kilka zdań na jego temat, ponieważ czasem sięgam do zamieszczanych tam materiałów pisząc bloga.


 Przede wszystkim porównując starą i nową wersję Expertii rzuca się w oczy o niebo lepsza szata graficzna, która sprawia, że na pierwszy rzut oka portal wygląda zachęcająco i przyjaźnie dla potencjalnego użytkownika. Drugą sprawą, z której można się cieszyć jest wprowadzenie akcentów społecznościowych, czyli możliwości prowadzenia własnego bloga oraz dyskutowania na forum internetowym w obszarze siedmiu bloków tematycznych (zdrowie, moda i styl, kulinarna, weterynaria, praca i kariera, outdoor oraz biznes). Co ciekawe projektanci serwisu pozostawiają pewną swobodę swoim użytkownikom oferując im własną kategorię Wasza Strefa. Póki co jednak nie można niestety dodawać własnych zdjęć, ani filmików wideo, ale zgodnie z zapewnieniami Administratora serwisu, prace nad tymi elementami trwają.
Po pierwszym spojrzeniu na stronę główną i po chwili przeglądania materiałów, widać, iż nacisk położono na materiały wideo, co wydaje się być dobrym rozwiązaniem. Rzadko można spotkać polskie serwisy oferujące możliwość obejrzenia filmiku wideo, w którym specjalista z danej branży udziela odpowiedzi na zadane przez nas wcześniej pytanie. Zwykle na innych portalach mamy do czynienia z odpowiedziami na forum, czy blogu. Pewnej modyfikacji uległy również, wspomniane wyżej branże. Rozdzielone wcześniej zagadnienia związane z medycyną, zamknięto razem w dziedzinie zdrowie. To chyba rozsądne rozwiązanie. Interesujące jest również grupowanie materiałów pod hasłem Redakcja poleca. Do wyboru mamy na razie trzy bloki poświęcone konkretnym tematom: Pies z klasą, Od brzuszka do maluszka oraz temat Bądź bezpieczny w górach. Pozostaje zadać sobie pytanie, czy Expertia.pl zdoła odkroić jakiś kawałek społecznościowego tortu, podzielonego przez dotychczasowe serwisy. Jest pewna szansa, zważywszy na atrakcyjność i unikalność materiałów wideo oraz oparcie się na ekspertach z różnych dziedzin wiedzy, biznesu, usług oraz wolnych zawodów.
Link do portalu

Expertia.pl
   Expertia.pl web 2.0 ? - zobacz źródło wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: jan84
avatar

O mnie
W serwisie od:
28.05.2008
Dodaj do znajomych

 
INNE OD jan84
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje