Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

Polish music kicz

Autor: Lilit
dodano 06.07.2007
Polish music kicz

Czy polska muzyka sięgnęła już totalnego dna? Dlaczego widząc polskie teledyski na VIVIE zmieniamy kanał? Może dlatego, że polskiej muzyki nie da się słuchać....


Idąc korytarzem szkoły słyszę, jak mniej więcej połowa (ale bardziej więcej) uczniów słucha muzyki przez swoje super wypasione MP3, MP4 i iPod-y. Zasadniczo to nic dziwnego, ale faktem jest, że nie słuchamy polskiej muzyki. Idąc słyszę 50 Centa, Fergie i innych zagranicznych wykonawców. Pytanie dlaczego?

Długo nad tym myślałam i dochodzę do wniosku, że nasza muzyka jest po prostu do bani. Bo nie opiera się na jakichś wartościach, nie ma nic do przekazania. Polacy, aby zdobyć rzesze fanów, potrzebują skandali. Bo czy o Michale Wiśniewskim czy o naszej genialnej Dodzie Elektrodzie wciąż by mówiono, gdyby nie afery z nimi w roli głównej? Myślę, że nie. Zresztą kto w dzisiejszych czasach przyznałby się do słuchania naszych wykonawców? Przecież to obciach. Ale właściwie nie ma się co dziwić. Polska muzyka nastawiona jest na wyprodukuj jakąś szmirę i sprzedaj w milionowym nakładzie. Ale o czym ja tu piszę? Żeby być wykonawcą trzeba mieć talent, a tego nasi wspaniali artyści nie mają za funta kłaków.

Prawda jest oczywista, co nie znaczy, że bezbolesna - robimy sobie wstyd. Może byłoby lepiej, gdyby w ogóle nasi muzycy nie nagrywali piosenek? Nie wiem i zresztą wątpię, żeby przestali - bo kto normalny zrezygnowałby z pieniędzy za siebie samego...

wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: Lilit
avatar

O mnie
W serwisie od:
03.07.2007
Przyjaciół:
1
Dodaj do znajomych

 
INNE OD Lilit
 
ARTYKUŁY O PODOBNYM TEMACIE
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje