Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

Internet jako wtyczka odłączająca nas od rzeczywistości?

Autor: tibek
dodano 29.06.2007
Internet jako wtyczka odłączająca nas od rzeczywistości?

Ludzie żyjacy w czasach nowoczesnych poprzez swój bardzo szybki styl życia oraz burzliwą karierę zapominają o tym, co rzeczywiste.


    Jak wszyscy doskonale wiemy, czasy w których żyjemy są czasami rozwijającej się technologii. Mówiąc o technologii mam tu na myśli Internet, który w pewnym stopniu okazuje sie zepsutą wtyczką odłączającą nas od rzeczywistości.
   
    Poza pracą i pieniędzmi coraz częciej dla nowoczesnego człowieka przestaje istnieć takie pojęcie jak "czas wolny". Lecz gdy już znajdujemy odrobinę czasu wolnego, to swoje żale, smutki oraz tęsknoty zamiast na ramię przyjaciela przelewamy na ekran monitora. Najczęściej w formie  wirtualnego pamiętnika tzw. bloga, dzieki któremu możemy nasze emocje przekazać do większej rzeszy ludzi. Nie jestem w stanie powiedzieć z czego to dokładnie wynika, ale sądzę, iż ma to swoje źródło w formie aprobaty przychodzącej z innych środowisk poprzez komentarze umieszczane na internetowych blogach.

    Kolejną formą odrywania się od rzeczywistości, mogą być internetowe gry online. Gry te są największymi pożeraczami czasu wolnego, kórego mamy z resztą bardzo mało. Można nawet powiedzieć, iż takie gry zastępują ludziom nowoczenym prawdziwe spotkania z przyjaciółmi. Gdy po pracy zmęczony człowiek ma wyjść na miasto, aby spotkać się z przyjaciółmi w celach rozrywkowych, to woli usiąść przed ekranem komputera i zagrać z nimi w jedną z wielu milionów gier online.

    Miejmy nadzieje, że popsuta internetowa wtyczka zostanie wkońcu zreperowana i przestanie nas odłączać od rzeczywistości.

wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: tibek
avatar

O mnie
W serwisie od:
26.06.2007
Dodaj do znajomych

 
INNE OD tibek
 
ARTYKUŁY O PODOBNYM TEMACIE
25.06.2007 06:56:51
14.02.2008 09:12:10
07.08.2007 10:26:14
zobacz więcej
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje