Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

Medicover otworzył kolejną przychodnię w Krakowie

dodano 10.02.2012
Medicover otworzył kolejną przychodnię w Krakowie

Od kilku dni mieszkańcy Krakowa i okolic mogą korzystać z usług medycznych Medicover w nowo otwartym Centrum Medicover, zlokalizowanym przy ulicy Bora Komorowskiego.


Placówka świadczy usługi w zakresie opieki ambulatoryjnej i diagnostyki, zapewniając pacjentom dostęp do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej oraz licznych specjalistów. To już trzecie Centrum Medicover w stolicy Małopolski.
Placówka mieści się przy ul. Bora Komorowskiego 25B, w nowoczesnym budynku QUATTRO B. Zajmuje powierzchnię blisko 750 m2 i mieści 12 nowocześnie wyposażonych gabinetów lekarskich, oddzielnie wyodrębnioną część pediatryczną, gabinet zabiegowy, punkty pobrań i szczepień dla dorosłych i dzieci, gabinet USG, RTG a także gabinet przygotowawczy medycyny pracy. Pacjenci mogą liczyć na pomoc lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej oraz ponad 30 lekarzy specjalistów, m.in. ginekologa-położnika, dermatologa, neurologa, laryngologa, okulisty, ortopedy i wielu innych. Centrum oferuje szeroki zakres badań diagnostycznych, w tym m.in. diagnostykę laboratoryjną, EKG spoczynkowe, audiometrię, USG, spirometrię.
- „Nowo otwarte centrum medyczne to już trzecia, szerokoprofilowa przychodnia Medicover w Krakowie. A to jeszcze nie koniec naszych tegorocznych planów inwestycyjnych w Małopolsce, gdyż już w marcu planujemy otworzenie kolejnej placówki w Krakowie, tym razem zlokalizowanej przy ul. Podgórskiej” – mówi Paweł Kacprzyk, Prezes Medicover Sp. z o.o.

Nowa przychodnia Medicover czynna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 20.00. Przy budynku znajduje się 30 miejsc parkingowych dedykowanych pacjentom tej placówki.
- „Chcemy, aby wszystkie nasze centra medyczne miały jak najdogodniejszą lokalizację, by były komfortowe i wyposażone w najlepszej jakości sprzęt medyczny. Zależy nam, aby wszyscy pacjenci, w tym także osoby najmłodsze, czuli się u nas jak najlepiej, dlatego w nowym Centrum wydzieliliśmy specjalną część pediatryczną z kącikiem zabaw dla dzieci” – dodaje Paweł Kacprzyk.
Medicover w całej Polsce opiekuje się ponad 5 tysiącami firm i ponad 500 tysiącami pacjentów. Posiada 32 szerokoprofilowe, Centra Medicover w największych miastach Polski. Zatrudnia lekarzy wszystkich specjalności, wysoko wykwalifikowanych i z odpowiednim doświadczeniem. Posiada W ramach programu ‘Pacjent w Centrum Opieki’ każdy pacjent Medicover może wybrać swojego lekarza prowadzącego, który bezpośrednio współpracuje z pielęgniarkami pełniącymi rolę Koordynatorów Opieki. Lekarz prowadzący całościowo dba o zdrowie swoich pacjentów, a w razie potrzeby osobiście kieruje na konsultacje do odpowiednich specjalistów.
   Medicover otworzył kolejną przychodnię w Krakowie - zobacz źródło wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: futurepr
avatar

O mnie
W serwisie od:
21.10.2011
Dodaj do znajomych

 
INNE OD futurepr
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje