Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

Kup zdjęcia a otrzymasz tablet w prezencie

dodano 23.01.2012
Kup zdjęcia a otrzymasz tablet w prezencie

Photogenica.pl, jeden z największych banków zdjęć Royalty Free, rozpoczął akcję promocyjną polegającą na nagradzaniu swoich klientów za zakup poszczególnych produktów.


Stale rosnąca konkurencja na rynku fotografii microstock (tanie zdjęcia typu Royalty Free) zmusza agencje do poszukiwania nowych sposobów na zainteresowanie klienta swoją ofertą zdjęć, grafik i filmów. „Chcemy żeby klient czuł się wyjątkowo - nasza agencja fotograficzna proponuje w Nowym Roku nie tylko ogromny wybór (ponad 15 mln) zdjęć i grafik, ale również daje klientom możliwość wyboru atrakcyjnej nagrody w zamian za zakup naszych produktów - mówi Pani Elżbieta Firszt, Prezes Zarządu Photogenica Sp. z o.o. – „Nie ukrywam, że wzorujemy się na sprawdzonym modelu promocji, który stosuje już od lat branża telekomunikacyjna .Klienci są przyzwyczajeni do tego, że kupując abonament mają prawo do otrzymania aparatu telefonicznego czy notebooka za symboliczną złotówkę. Dlatego wierzę, że właśnie teraz - do końca marca 2012r., gdy ustalone są już budżety marketingowe – klient, który ma zamiar część tego budżetu przeznaczyć na zakup zdjęć wybierze roczny plan subskrypcyjny właśnie z naszej oferty, bo w zamian otrzyma od nas tablet Samsunga, jeśli natomiast ma mniejszy budżet – za mniejszy pakiet zdjęć zostanie obdarowany miłym upominkiem w postaci np. biletów do kina czy karty prezentowej do empiku ‘ - dodaje Pani Prezes. Klienci niechętnie zmieniają swoich dostawców usług, z uwagi na brak czasu, skomplikowaną procedurę zmiany, obawą przed nowym, czy w końcu brakiem wiary w to, że rzeczywiście gdzieś indziej jest taniej i lepiej. Być może porównanie rynku microstockowego do operatorów sieci komórkowych jest trafne? Jednak na rynku tanich zdjęć - zmiana jest o wiele bezpieczniejsza i prostsza – wszystko odbywa się on- line, wystarczy się zarejestrować, kupić zdjęcie a następnie go pobrać. Może więc warto poświęcić czas na analizę konkurencji i zdecydować się na zmianę wraz z Nowym Rokiem? Szczegóły akcji „zakup = nagroda” na stronie http://photogenica.pl/wyszukiwanie/promocje/cd_222/ Photogenica - to bank zdjęć typu microstock z bazą ponad 15 mln najtańszych utworów Royalty Free - zdjęć, grafik, wektorów oraz ujęć filmowych do wykorzystania w prasie, reklamie, marketingu, grafice użytkowej, na stronach WWW lub w celach prywatnych. Bank zdjęć Photogenica działa na zasadzie sklepu internetowego, w którym można samodzielnie wyszukać, kupić (licencjonować) i natychmiast pobrać zdjęcia, grafiki i klipy. Utwory można nabywać pojedynczo, w systemie kredytów lub w subskrypcji. Royalty Free - to model licencjonowania utworów (w tym przykładowo fotograficznych, graficznych, filmowych), w którym cena niewyłącznej licencji zależy głównie od wielkości pobieranego pliku, a nabywca otrzymuje bardzo szerokie prawa do korzystania z utworów, na bardzo wielu polach eksploatacji, bez ograniczeń czasowych i terytorialnych.
   Kup zdjęcia a otrzymasz tablet w prezencie - zobacz źródło wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: kukaracha
avatar

O mnie
W serwisie od:
10.12.2010
Dodaj do znajomych

 
INNE OD kukaracha
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje