Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

Turystyka Biznesowa

Autor: jaworao
dodano 10.01.2012
Turystyka Biznesowa

W dzisiejszych czasach, aby zaistnieć na rynku i stać się rozpoznawalną wśród potencjalnych klientów marką należy sięgnąć po coś więcej niż sam marketing. Niniejszą bronią jest wykorzystanie turystyki biznesowej.


Aby skutecznie promować przedsiębiorstwo trzeba postąpić o krok dalej. Wypada tutaj pamiętać, że nie tylko reklama wpływa na kreowanie wizerunku przedsiębiorstwa, ale również takie elementy, jak prezencja naszych pracowników, wygląd siedziby firmy, reprezentacja przedsiębiorstwa na odpowiednich targach i konferencjach, a także wiele innych ważnych czynników.
Polscy przedsiębiorcy coraz większą uwagę przywiązują do pozytywnego modelowania wizerunku firmy i tym samym częściej korzystają z takich rozwiązań zarządzania, jak Public Relations. Dosłownie tłumacząc na język polski publiczne relacje to nic innego jak utrzymywanie publicznych stosunków danego podmiotu z otoczeniem. Tu także pojawia się takie zagadnienie jak turystyka biznesowa (business travel/tourism).
Turystyka biznesowa obejmuje wszelkiego rodzaju podróże i spotkania służbowe m.in. wyjazdy integracyjne, wystawy, konferencje i szkolenia. Jakość takich podróży powinna odpowiadać statusowi danej firmy. Mówiąc inaczej powinna odbywać się na tzw. „poziomie”, gdyż przekłada się to na odbierany wizerunek firmy. Na polskim rynku możemy zaobserwować rosnącą ilość takich wyjazdów służbowych, jak konferencje w spa, czy „wyrastające na każdym rogu” obiekty konferencyjne o podwyższonym standardzie.
Turystyka biznesowa w Polsce z roku na rok staje się coraz bardziej istotnym segmentem rynku turystycznego. Po wydarzeniach z 1989 r dynamicznie wzrosła liczba przyjazdów do naszego kraju, w tym podróży w interesach, co zaowocowało wzrastającym zainteresowaniem zagadnienia turystyki biznesowej oraz rozwojem profesjonalnej prasy. W renomowanych magazynach można odnaleźć informacje na temat: gdzie znajdują się największe sale szkoleniowe?, które hotele konferencyjne cieszą się największą popularnością?, a także jakie ośrodki udostępniają taką formę, jak konferencje w spa?
   Turystyka Biznesowa - zobacz źródło wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: jaworao
avatar

O mnie
W serwisie od:
10.01.2012
Dodaj do znajomych

 
INNE OD jaworao
 
ARTYKUŁY O PODOBNYM TEMACIE
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje