Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

Śmiertelny cios

Autor: padzz
dodano 12.12.2011
Śmiertelny cios

Organy śledcze podjął badania okoliczności tragedii, które miały miejsce w Jekaterynburgu w boksie turnieju o tytuł wersji WBC Asian Asian Boxing Council.


Roman uderzył miażdżący cios dla 28-letniego Pochodzący z Czelabińska, Siergiej Kowaliow, 47-sekund siódmej rundy. Jak wiadomo w boksie kaski są zabronione, ale sędzia może przerwać walkę jeśli widzi, że istnieje potrzeba. Sędzia faktycznie przerwał walkę, a Simakov natychmiast stracił przytomność. Powieść została przeprowadzona z sali na noszach. Zawodnik jest w śpiączce, została podjęta natychmiast do sali operacyjnej City Szpital Kliniczny N24 (kod rabatowy w komputronik)

 Po śmierci badaczy sportowiec regionalnych CS Ramana zaczęli sprawdzać. Jak wyjaśniono w dziale, jest zbyt wcześnie by mówić o sprawach, na przykład, artykuł na temat zabójstwa do zaniedbania. Sytuacja z walk na ringu zawsze bardzo skomplikowane i niejednoznaczne. Zazwyczaj sportowców uczestniczących w walkach przed podpisaniem dokumentu na temat ewentualnych ofiar. Źródło powiedział "RG", takie dokumenty są podpisane i Roman Simakov. On też był ubezpieczony, ale, według organizatorów, minimalna ilość - 400 rubli. Jego rodzina otrzyma ubezpieczenie na siłę 30 tysięcy rubli. - Nie było specjalistów, ujrzeli jego stan. Cóż, jak można doprowadzić do takiego stopnia? - Płacz matki zmarłego bokser Ludmila Simakov.
Ale organizatorzy uważają, że wypadek śmiertelny przypadek ...
Krewni już przyniosły ciało Roman domu w Kemerowo, gdzie pochowany sportowca. Przeciwnika na ringu, Siergiej Kowaliow powiedział, że jest nadal w stanie szoku. On przeprosił rodziny rzymskiej, przyniósł im kondolencje. "I z pewnością ucieszył się z jego zwycięstwa, ale nie wiedziałem wtedy, że nieszczęście się z nim stało" - mówi Kowaliow.
Pomimo faktu, że na świecie śmierć bokserów na ringu bardzo dużo, w rosyjskim boksu zawodowego to pierwszy śmiertelny nokaut.

 

 
   Śmiertelny cios - zobacz źródło wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: padzz
avatar

O mnie
W serwisie od:
12.12.2011
Dodaj do znajomych

 
INNE OD padzz
 
ARTYKUŁY O PODOBNYM TEMACIE
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje