Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

Cruzer Skateboarding Day !

dodano 13.06.2007
Cruzer Skateboarding Day !

21 czerwca, Warszawa, galeria braci Jabłkowskich przy ulicy Chmielnej 21
Światowy Dzień Deskorolki – promocja trasy Town Tour 07.16.00 wystawa zdjęć z poprzednich edycji Town Tour
18.00 miniramp contest – zawody na specjalnie przygotowanej minirampie
22.00 projekcje filmów z poprzednich edycji Town Tour
23.00 afterparty klub U Artystów - DJ DEF i DJ DFC

CRUZER SKATEBOARDING DAY 21 czerwca to Światowy Dzień Deskorolki. Tego dnia trzy lata temu w Nowym Jorku setki miłośników deskorolki przejechały ulicami miasta wzbudzając wszędzie, gdzie się pojawili, ogromne zainteresowanie. Ten niekonwencjonalny pomysł spodobał się skejtom z innych miast, którym zależało na promocji deskorolki i rok później zorganizowali podobne przedsięwzięcia w swoich miastach nie tylko w USA, ale i w innych krajach. Dzień 21 czerwca został okrzyknięty Światowym Dniem Deskorolki.

W Polsce po raz pierwszy na wielką skalę Światowy Dzień Deskorolki świętowany był w ubiegłym roku. Jego obchody połączone zostały z rozpoczęciem trzeciej edycji touru deskorolkowego TOWN TOUR – jednej z największych i najlepszych nie tylko w Polsce, ale i całej Europie Środkowej, imprez deskorolkowych. Na inaugurację Town Touru i Światowy Dzień Deskorolki przyjechało do Polski wielu zawodników z najlepszych Europejskich teamów, między innymi Peter Horvat, Ruben Garcia, Jody Smith, Laurent Gehin, Philip Shuster i George Aku, którzy jeżdzili i bawili się razem z najlepszmi polskimi zawodnikami i setkami milośników deskorolki.

W tym roku Światowy Dzień Deskorolki w Polsce odbędzie się pod nazwą CRUZER SKATEBOARDING DAY. Święto wszystkich deskorolkowców będzie niezwykle atrakcyjne nie tylko dla młodzieży, ale i dla mediów. Impreza odbędzie się w wyjątkowym, kultowym miejscu – Galerii Jabłkowskich, która mieści się na ulicy Chmielnej w Warszawie. Tam, pośród zdjęć z trzech wcześniejszych edycji touru, stanie minirampa, na której jeździć będą najlepsi polscy zawodnicy – uczestnicy tegorocznego przedsięwzięcia, a także wszyscy zainteresowani rywalizacją w konkursie na najlepszy trick. Zdjęcia podświetlone będą przez firmę TSE tak, by można było oglądać je nawet po zmroku. Uwieńczeniem sportowo-kulturalnej części pierwszego dnia Town Touru będzie projekcja filmów z poprzednich edycji imprez, po której rozpocznie się afterparty. O oprawę muzyczna imprezy zadbają popularni DJ’e – DFC i DEF.
wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: Klosinek
avatar

O mnie
W serwisie od:
08.06.2007
Dodaj do znajomych

 
INNE OD Klosinek
 
ARTYKUŁY O PODOBNYM TEMACIE
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje