Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

Red Bull Bc One Cypher

dodano 17.05.2011
Red Bull Bc One Cypher

Polska reprezentacja wybrana. W sobotnie popołudnie, 7 maja, Mariusz Bromirski „Maniek” w finałowej bitwie polskiej edycji Red Bull BC One Cypher udowodnił, że jest najlepszy.


Przez całą sobotę mata do breakdance’owych zmagań była rozgrzewana przez najlepszych w Polsce B-Boyów i B-Girls. Tuż po godzinie 15.30 na scenie Parku Sowińskiego pojawili się Lilou i Cico, którzy w krótkim pokazie zaprezentowali warszawskiej publiczności swoje umiejętności. Po takiej rozgrzewce rozpoczęła się polska edycja Red Bull BC One Cypher, w której wzieło udział 16 najlepszych tancerzy. W pierwszych bitwach niestety odpadły jedyne dziewczyny w konkursie – Zofia i Maszynka. Ich umiejętności nie były w stanie przebić ruchów pozostałych tancerzy.
Do kolejnej rundy przeszli Zyskill, Pago, Czuczu, Minigun, Yarkoo, Martin, Maniek i Sadlee. Emocjonująca walka stoczyła się między Chu Chu a MiniGunem. Do rozstrzygnięcia tego pojedynku potrzebna była dogrywka. Ostatecznie sędziowie, w składzie Lilou oraz Cico z grupy Red Bull BC One All Stars oraz Freeze, rozstrzygnęli na korzyść Czu Czu. Niestety Paweł Kątny (Czu Czu) przegrał w finałowym starciu z Mańkiem – Mariuszem Bromirskim.
„Od kiedy pierwszy raz usłyszałem o zawodach Red Bull BC One, zawsze marzyłem, by wziąć w nich udział. Dzisiaj moje marzenie się spełniło! Jadę do Stambułu i dam z siebie wszystko, żeby jak najlepiej reprezentować Polskę spośród innych krajów” – powiedział rozentuzjazmowany Maniek.


 W tym roku, po raz pierwszy w historii zawodów Red Bull BC One, etap eliminacji miał formę krajowych rozgrywek Red Bull BC One Cypher odbywających się w 27 krajach. W ramach polskiej edycji 16 kwietnia w Centralnym Basenie Artystycznym we wstępnej fazie eliminacji została wyłoniona 16 tancerzy, którzy 7 maja walczyli o awans do kolejnej fazy zawodów. Mariusz Bromirski aka „Maniek” oraz Tomasz Kuliś „Kleju” - który otrzymał „Dziką Kartę” od organizatorów - będą reprezentować Polskę w regionalnych kwalifikacjach Red Bull BC One zaplanowanych na lipiec w Stambule.
Kleju był pierwszym Polakiem, który wystartował w finale zawodów Red Bull BC One. W 2010 roku walczył z najlepszymi B-Boyami świata na zawodach w Tokio. W tym roku ponownie ma szansę wystartować w finale.
Red Bull BC One Cypher to seria tanecznych wydarzeń odbywających się w 27 krajach na całym świecie i mających na celu wyłonienie najlepszych reprezentantów poszczególnych państw. Ci spotkają się w jednych z pięciu eliminacji regionalnych organizowanych na całym świecie. Ich zwycięzcy staną do najważniejszej walki o tytuł Mistrza Świata Red Bull BC One podczas głównych zawodów w Sankt Petersburgu 26 listopada 2011.
   Red Bull Bc One Cypher - zobacz źródło wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: lukasz.tadra
avatar

O mnie
W serwisie od:
17.05.2011
Dodaj do znajomych

 
INNE OD lukasz.tadra
 
ARTYKUŁY O PODOBNYM TEMACIE
29.07.2008 17:40:15
23.06.2008 15:12:17
21.07.2008 12:38:11
zobacz więcej
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje