Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

Parawany nawannowe – podwójna przyjemność

dodano 12.03.2011
Parawany nawannowe – podwójna przyjemność

Wieczorna kąpiel czy poranny prysznic? Dzięki parawanom nawannowym oba rozwiązania są możliwe nawet w najmniejszej łazience. I to za kilkakrotnie mniejsze pieniądze, niż w przypadku dwóch urządzeń funkcjonujących obok siebie.


Wanna czy prysznic? Tego typu dylematy towarzyszą nam zawsze przy urządzaniu łazienki. Jeśli już zamontujemy oba rozwiązania, możemy pozwolić sobie na odrobinę luksusu i korzystać z każdego z nich wedle samopoczucie oraz aktualnego nastroju.
Za wyborem parawanów nawannowych przemawia przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy. Przeciętny koszt zainstalowania prysznica przekracza kwotę tysiąca złotych. Tymczasem najtańszy model parawanu w ofercie sklepu Lazienkaplus.pl - Aquaform Standard - dostępny jest w cenie 179 PLN.
Nie należy zapominać również o dodatkowych kosztach związanych z montażem i zakupem elementów wymaganych do instalacji prysznica. W dodatku większość dostępnych na rynku parawanów możemy zainstalować samodzielnie. Wybór takiego rozwiązania zwalnia nas też z konieczności przebudowania łazienki.
Wanna ma zdecydowanie bardziej rodzinny charakter. Niemal każdy z nas przechodził w życiu etap pluskania pośród gumowych kaczek lub w dorosłym życiu delektował się aromatyczną kąpielą z ukochaną osobą. Przygotowanie do tej czynności jest na tyle czasochłonne, że w praktyce często rezygnujemy z przyjemności na rzecz szybkiego odświeżenia się pod prysznicem. Ma to znaczenie zwłaszcza przed wyjściem do pracy, kiedy w pośpiechu pokonujemy kolejne etapy przygotowań. Dodatkowo, natrysk zajmuje zdecydowanie mniej miejsca, co sprawdza się w przypadku małych powierzchni.
Jeśli jednak nie jesteśmy sobie w stanie pozwolić na wykorzystanie obu elementów jednocześnie, musimy działać stanowczo. W tej sytuacji chwytamy koło ratunkowe: parawany nawannowe.
Podwójna funkcjonalność

- Parawany nawannowe zyskują zaufanie konsumentów z uwagi na ich podwójną funkcjonalność. Dla wielu to skuteczna metoda pozwalająca na wygodne korzystanie z wanny jak z prysznica. Parawany to praktyczne rozwiązanie, które ułatwia zagospodarowanie nawet niewielkiej przestrzeni – mówi Katarzyna Rogowa, specjalista ds. doradztwa technicznego ze sklepu internetowego Lazienkaplus.pl. Oferta rynkowa większości marek pozwala na wybór pomiędzy modelami jedno- i dwuczęściowymi. Dodatkowo możemy dokonać wyboru odpowiedniego parawanu pod kątem dostępnych rozmiarów i możliwości montażu. Pozwala to na efektywne zagospodarowanie przestrzeni łazienki, a tym samym podwyższenie poziomu jej funkcjonalności. Rezygnacja z prysznica wyraźnie zwiększy powierzchnię użytkową łazienki. Dzięki zastosowaniu parawanów nawet niewielka łazienka może stać się pomieszczeniem wielofunkcyjnym – salonem kąpielowym, pralnią, suszarnią...
   Parawany nawannowe – podwójna przyjemność - zobacz źródło wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
KOMENTARZE
| !
wiele osób ściera się z problemem wanna czy prysznic, na dodatek niekiedy nie jesteśmy sobie w stanie pozwolić na inwestycję w oba urządzenia z uwagi na ograniczenia związane z powierzchnią łazienki oraz kosztem tej inwestycji, parawan jest jak recepta
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: faktarte
avatar

O mnie
W serwisie od:
20.07.2010
Dodaj do znajomych

 
INNE OD faktarte
 
ARTYKUŁY O PODOBNYM TEMACIE
21.06.2007 08:25:10
27.10.2009 17:32:39
29.10.2009 12:58:44
29.07.2007 11:08:35
zobacz więcej
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Partnerzy
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje