Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

AMNESTIA POWSZECHNA jest JEDYNIE OBOWIĄZKIEM PANA PREZYDENTA??

Autor: soanto
dodano 11.03.2011
AMNESTIA POWSZECHNA jest JEDYNIE OBOWIĄZKIEM PANA PREZYDENTA??

CZY JEDYNIE JEGO PRAWEM?? Nie mając gwarancji, że wydane orzeczenia tak zwanych Sądów, spełniają kryteria wymagane prawem dla wyroków, rozsądnym wydaje się obowiązek ogłoszenia amnestii powszechnej przez Pana Prezydenta!


WPROWADZENIE AMNESTII POWSZECHNEJ JEST OBOWIĄZKIEM PANA PREZYDENTA,  CZY JEDYNIE JEGO PRAWEM??

Nie mając gwarancji, że wydane orzeczenia tak zwanych Sądów, spełniają kryteria wymagane prawem dla wyroków, a wiele roszczeniowych postępowań z pominięciem podstaw ma miejsce, rozsądnym wydaje się obowiązek ogłoszenia amnestii powszechnej przez Pana Prezydenta! Znaczna ilość spraw rozpatrywanych przez instytucje zwane Sądami, nosi znamiona skutków braku ugruntowanych zasad prawnych! Oczywistym jest, niepodważalny fakt braku zapisów ugruntowanych zasad prawnych w treściach dydaktycznych materiałów edukacyjnych zawodów prawniczych, w tym sędziowskich! Podobnie z zapisami konstytucyjnymi!! Na dodatek Art. 2 Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej, zawiera treść jednoznacznie definiującą nasze Państwo. Czy jest w stanie ktoś wyjaśnić powód łamania zapisów tego artykułu? Czy wyjaśni ktoś fakt pozbawienia obywateli Rzeczpospolitej Polskiej dostępu do niezawisłych sądów?? Dowodem tego stanu rzeczy jest zapis Art. 178 wspomnianej ustawy zwanej Konstytucją!! Artykuł ten POZBAWIA SĘDZIÓW NIEZAWISŁOŚCI USTAWOWO!! Na dodatek upublicznione z przed kilku czy kilkunastu miesięcy, uzasadnienie Wyroku za Grosik, potwierdza ten fakt!

Art. 45. Konstytucji zawiera zapis: 1. Każdy ma prawo do sprawiedliwego i jawnego rozpatrzenia sprawy bez nieuzasadnionej zwłoki przez właściwy, niezależny, bezstronny i niezawisły sąd.

Art. 178. Zawiera zapis: 1. Sędziowie w sprawowaniu swojego urzędu są niezawiśli i podlegają tylko Konstytucji (też ustawie) oraz ustawom (tym pozostałym). Jest to sprzeczność wewnętrzna !!

Skoro niezawiśli!! To podlegają jedynie ugruntowanym podstawom prawnym albo inaczej niepodważalnym zasadom, a ustawom czyli przepisom, jedynie wtedy, gdy są one zgodne z wskazanymi podstawami prawnymi!!

Wyjaśnijmy. Niezawisłość jest niezależnością od wpływów zewnętrznych bezpośrednich i pośrednich!! Uzależniając sędziów od zmanipulowanych przez grupy interesu ustaw czyli ustawek, a jest to uzależnienie od wpływów pośrednich, USTAWOWO POZBAWIONO SĘDZIÓW NIEZAWISŁOŚCI!! Tym samym obywateli Rzeczpospolitej Polskiej pozbawiono dostępu do niezawisłych sądów!! Podsumujmy!

1. Brak niezawisłości SĘDZIÓW jest to ograniczenie USTAWOWE!!

2. Brak Ugruntowanych Zasad Prawnych jako podstawy działania SĄDÓW!! Jest to ograniczenie edukacyjne (wynik nieuprawnionej hodowli patogenów prawniczych)! Ktoś to zatwierdził!! A kto ma wpływ na treści edukacyjne OBOWIĄZUJĄCE PRAWNIKÓW??!!

3. Złamanie zasady działania Państwa Demokratycznego i Prawnego uskuteczniającego zasadę sprawiedliwości społecznej, jednoznacznie ma miejsce!! Faktem jest, że koszty utrzymania niczego nie wypracowujących struktur pobierających środki z budżetu, dawno przekroczyły możliwości obywateli łożących na utrzymanie Państwa! Obywatele łożący na utrzymanie Państwa, pozbawieni są możliwości wpływu na ten stan rzeczy, czyli jednoznacznie ZNIEWOLENI!! Wniosek końcowy!

RÓB, RÓB NIEWOLNIKU NA RASĘ PANÓW PRAWNIKÓW POLITYKÓW I URZĘDNIKÓW! BEZ PRAWA SPRZECIWU!!

FAKTEM JEST, ŻE RZECZPOSPOLITA POLSKA JEST PAŃSTWEM NIEWOLNICZYM!!

A to jest sprzeczne z zapisem Art. 2 Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej!! Może wreszcie ktoś przedstawi fakty podważające powyższe wnioski?? A może odpowiedzialny Pan Prezydent podejmie temat uporządkowania Państwa? Tylko czy aby na pewno jest on za cokolwiek odpowiedzialny? I jeszcze jedno! Skoro zgodnie z zapisami USTAW, Sądy są powołane do wymierzania Sprawiedliwości i ochrony Prawa, a jedynymi znanymi dotychczas zapisami tych treści tytułuje się partia PIS, to może niech partia PIS Sądy utrzymuje, skoro USTAWOWO są z sobą powiązane!! Z ustaw jednoznacznie wynika, że Sądy są powołane do wymierzania i ochrony partii PIS!! Czyż nie jest to szyderstwo Sądu Okręgowego z Warszawy, z wartości jaką jest PRAWO oraz ZASADA SPRAWIEDLIWOŚCI SPOŁECZNEJ?? Najwyraźniej, za przyzwoleniem Sądu Najwyższego. Wskazane jednostki sądownicze jednoznacznie pokazały, gdzie mają?, wymienione powyżej wartości!!

Środki z budżetu Państwa winny być wykorzystane na cele społecznie niezbędne, a nie utrzymanie pasożytów! Ja osobiście nie mam nic na przeciw! A Wy??

Postrzeganie braku zapisu UGRUNTOWANYCH ZASAD PRAWNYCH w Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej, jako przyczyny wskazanej powyżej patologii jest uzasadnione!

Mówiąc o ZASADACH, należy rozumieć mówienie o ugruntowanych czyli Zasadzonych  w realiach i głęboko ukorzenionych wartościach! Ukorzenione, znaczy nierozerwalnie związane z gruntem! Jest to bliskie skojarzenie z FUNDAMENTEM czyli ugruntowaną PODSTAWĄ! Najlepiej Podstawą dla sejmowych Ustaw!!
   AMNESTIA POWSZECHNA jest JEDYNIE OBOWIĄZKIEM PANA PREZYDENTA?? - zobacz źródło wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: soanto
avatar

O mnie
W serwisie od:
22.10.2009
Dodaj do znajomych

 
INNE OD soanto
 
ARTYKUŁY O PODOBNYM TEMACIE
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Partnerzy
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje