Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
dodano: 29.07.2010 przez redakcja_www.maskulizm.pl | TAGI: klaps, gwałt, wojsko, gry
Środowisko i biologia w różny sposób warunkują agresywność kobiet i mężczyzn. Ale także same kobiety mają wpływają na to, że mężczyźni są agresywni, lecz wcale nie wobec kobiet.
 
Ostatnio mogliśmy oglądać starcie Krzyżaków z wojskami Polski i Litwy - wiekopomna chwila z naszej przeszłości, odświeżona w teraźniejszości. W związku z tym ja się pytam: Które wartości z tamtych czasów są ważne i dziś ?.
 
dodano: 29.07.2010 przez bonus1 | TAGI: rodzina, zdrowie, psychoza, schizofrenia
Pomimo jasnej krytyki Najwyższego Komisariatu Praw Człowieka ONZ wciąż trwają praktyki przymusu psychiatrycznego, czyli „leczenia” bez zgody zainteresowanych.
 
dodano: 28.07.2010 przez meehow
Steve Irwin jest dopiero trzecim Australijczykiem, który został zabity przez płaszczkę, a na całym świecie odnotowano tylko 17 takich przypadków.
 
dodano: 28.07.2010 przez emarketing | TAGI: lokomotywy, hobby, modele, roco
Sieć kolejowa istnieje w większości miast w Polsce. Kolej to magiczny środek transportu. Posiada swoich miłośników. Modelarstwo kolejowe stanowi hobby dla nielicznej, ale zwartej grupy.
 
Istnieje wiele takich oczywistości, które są już tak bardzo oczywiste, że się ich nawet nie dostrzega. Niemniej to, że stały się niedostrzegalne nie oznacza, że są również nieprawdziwe czy nieistotne!
 
dodano: 28.07.2010 przez catalinka28 | TAGI: sztuka, jubiler, biżuteria
Diamenty kuszą i mamią. Są obietnicą bogactwa, magii i tajemnicy. Niestety, niektóre z nich splamione są głodem, wojną i ludobójstwem.
 
dodano: 27.07.2010 przez ajaworski85 | TAGI: pałac prezydencki, krzyż, pis, smoleńsk
Można powiedzieć wreszcie, nareszcie. Kancelaria Prezydenta ogłosiła datę przeniesienia krzyża sprzed pałacu prezydenckiego. Czemu tylko przy takich okazjach dochodzi do wiecznie politycznej szopki?
 
dodano: 27.07.2010 przez redakcja_www.maskulizm.pl | TAGI: przywileje, równość, ciąża, impreza
Mieliśmy już prawa reprodukcyjne, teraz mamy też prawa wypróżnieniowe. Jak daleko zajdzie feminizm w samoośmieszaniu się? Tego nawet Bóg, jako istota racjonalna, nie wie.
 
dodano: 27.07.2010 przez m.kaczmarek | TAGI: turystyka, podróże, wakacje, wypoczyek
Dane Instytutu Turystyki pokazują, że na wakacje wyjeżdża już co drugi Polak, a odsetek osób korzystających z usług biur podróży, rośnie w Polsce z roku na rok.
 

 
REKLAMA
 
TELEWIZJA NA ŻYWO
 
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
SZUKAJ W PINO
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje