Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
dodano: 08.09.2010 przez 2bepl | TAGI: domain name, domain hack, nazwa domeny, rejestracja domeny
Nie możesz znaleźć atrakcyjnej, wolnej domeny? Zhakuj ją! Domain name hack to alternatywne podejście do tworzenia adresów internetowych, które zyskuje popularność w polskim internecie.
 
dodano: 07.09.2010 przez mstankiewicz | TAGI: eventy, public relations, reklama, marketing
Pilnowanie hostess na imprezach przypomina wycieczkę przedszkolaków do zoo. Chwila nieuwagi i już karmią tygrysa lodami, opychają się bez opamiętania watą cukrową, a na prośby organizatora reagują jak stado pawianów podirytowanych zbyt dużą liczbą gości.
 
dodano: 07.09.2010 przez Mirnal | TAGI: sędziowie, temida, kompromitacja, żarty
Niektóre orzeczenia polskich sądów są powalające...
 
dodano: 07.09.2010 przez lemonfirma | TAGI: ciąża, mężczyzna, niepłodność, bezpłodność
„Kobiety chodzą do ginekologa, a mężczyźni chodzą …..na piwo” – taki stereotyp nadal funkcjonuje. Kiedy para stara się o dziecko i efektów nie ma, wtedy zazwyczaj mówi się, że wina leży po stronie kobiety.
 
dodano: 07.09.2010 przez p.nizankowska | TAGI: reklama, kobieta, seksualność, etyka
Sporo negatywnych komentarzy dotyczy ogólnie pojętego aspektu seksualności i jej nachalnego wykorzystywania w reklamach. Dlaczego jednak nikt nie zdystansuje się do takich produkcji i nie spojrzy na to od innej strony?
 
Ceramiczny zawrót głowy, Arkady Ognia, Miasteczko animacji ceramicznych – to tylko niektóre z atrakcji, które czekały na tych, którzy odwiedzili Bolesławiec między 18 a 22 sierpnia.
 
dodano: 04.09.2010 przez Mirnal | TAGI: tragedie, wypadki, groteska, krzyże
Zginąć z powodu krzyża i to podczas czasu pokoju to groteska...
 
dodano: 04.09.2010 przez r0dzimowierca | TAGI: linki, religia, etyka, szkoła
Na konferencji prasowej zwołanej 1 września 2010 roku klub poselski Lewica domagał się zapewnienia nauki etyki w szkołach, usunięcia oceny z religii ze świadectwa oraz wprowadzenia obowiązkowej edukacji seksualnej dla uczniów.
 
dodano: 04.09.2010 przez arbovision | TAGI: wypoczynek, lato, basen, pływanie
Jednym ze zwiastunów schyłku lata jest zawsze pogorszenie pogody. Kiedy temperatura na zewnątrz spada, a na niebie zbierają się ciemne chmury, wielu rodziców decyduje się na wizytę na krytym basenie.
 
Mieszkanie lub też dom możemy nabyć w dwojaki sposób. Poprzez pośrednika lub też osobiście. Jest jednak kilka rzeczy, które warto sprawdzić na własną rękę, by nie dać się nabrać na piękne słowa.
 

 
REKLAMA
 
TELEWIZJA NA ŻYWO
 
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
SZUKAJ W PINO
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje